Z městských policií

Mlátil do telefonní budky

RYCHNOV N. K. – Případ rušení nočního klidu řešila z pátku na sobotu hlídka rychnovské městské policie. V Bezručově ulici jeden mladík bouchal do telefonní budky. Jelikož neměl doklady, strážníci ho převezli na služebnu pro zjištění totožnosti. Zjistili, že jde o mladistvého, proto ho předali babičce. (pi)

Ležel na silnici před Společenským centrem

RYCHNOV N. K. – Hlídka městských policistů v Rychnově nad Kněžnou přijala v sobotu 21. září ve 21 hodin oznámení, že na silnici před Společenským centrem leží opilý muž. K muži přijela také hlídka Policie ČR a ta si případ převzala. (pi)

Fena se zatoulala i se štěnětem

TÝNIŠTĚ N. O. – Minulý týden byla v Rašovicích nalezena fena bígla (hnědé, bílé a černé barvy) i se štěnětem. Bližší informace podá Městská policie Týniště nad Orlicí. (pi)

Zraněný cyklista ležel na silnici

KOSTELEC N. O. – Hlídka kostelecké městské policie v pátek při běžné kontrole našla na silnici ležícího cyklistu, který podle svých slov nezvládl zatáčku. Měl poraněnou hlavu. Strážníci mu poskytli první pomoc a pak ho předali do péče přivolaným zdravotníkům. (pi)

Kradl šampon v marketu

KOSTELEC N. O. – Zloděj, který si chtěl z marketu v Kostelci nad Orlicí v neděli odnést bez zaplacení šampón, neuspěl. Byl zpozorován a zasáhl proti němu přítomný městský policista v civilu. Muž byl donucen zboží vrátit. (pi)

Čtenářská diskuze