Obrazem: Ohlédnutí za Prima prvňákem 2015

IMG_3662

Vítězkou soutěže se stala Lucie Uherová ze Slatiny nad Zdobnicí.

RYCHNOV N. K. – Již 18. ročník soutěže Orlického týdeníku Prima prvňák se uskutečnil minulou neděli v letovisku Studánka u Rychnova nad Kněžnou

„Ráda kreslí, má ráda knížky, jízdu na kole a do školy se moc těšila,“ tak zní stručná charakteristika Lucie Uherové, která se stala vítězkou osmnáctého ročníku Prima prvňáka. Dostala poukaz na mobilní telefon/tablet.

Zkrátka ale nepřišel nikdo, protože ceny byly připraveny pro každého.

Program nedělního odpoledne zajistilo Déčko – Dům dětí a mládeže v Rychnově nad Kněžnou. Pod zkušeným vedením Josefa Solára si prvňáčci procvičili celou řadu věcí, se kterými se od začátku září setkávají ve škole.

Tančilo se, poznávaly se geometrické tvary, ale prvňáčci si procvičili také mluvení. Museli se totiž představit a to před početným obecenstvem nebyl vždy snadný úkol. Všichni se ho ale zhostili více než dobře.
Do programu se zapojili i rodiče, kteří si se svými ratolestmi zvesela zatančili třeba makarenu.

Pak už přišlo na řadu slavnostní vyhlášení. Po každé z výše popsaných disciplín dostal prvňáček lísteček, který se potom vložil do osudí. Při vyhlašování měl někdo více štěstí, jiný méně, ale bez ceny nezůstal nikdo.

A kdo jste se na Studánku, ať už z jakýchkoli důvodů, nedostali, nezoufejte. Dárkové tašky máme připravené v redakci, kam si pro ně můžete přijít. Adresa je Školní náměstí 34, Rychnov nad Kněnžou.

Čtenářská diskuze