Virtuální univerzita udělovala vysvědčení

RYCHNOV N. K. – Konzultační středisko Virtuální univerzity třetího věku (jejímž organizátorem je Sdružení pro regionální rozvoj a česko-polskou spolupráci a Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy v Rychnově n. K.) uskutečnilo ve středu 9. března 2016 ve velké učebně rychnovské průmyslovky slavnostní předání diplomů a Výkazů o studiu. Virtuální univerzitu třetího věku (VU3V) pořádá Česká zemědělská univerzita v Praze.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Úspěšné studenty – seniory přišly pozdravit ředitelka rychnovské průmyslovky Dana Havranová, místostarostka Rychnova n. K. Jana Drejslová, rychnovská radní Ivana Skřítecká a vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy Městského úřadu v Rychnově n. K. Ludmila Cabalková.

Na úvod zazpíval přítomným seniorům písně jejich mládí rychnovský dětský sbor Carmina. Po nadšeném potlesku, oceňujícím výkon mladých zpěváků, následovalo předání diplomů za úspěšné absolvování zimního semestru 22 účastníkům VU3V (v tomto semestru studovali senioři téma Barokní architektura v Čechách). Posluchači této university převzali z rukou Dany Havranové a Jany Drejslové také Výkazy o studiu, tedy tzv. vysokoškolské indexy.

Na závěr tohoto slavnostního aktu poděkovala za všechny účastníky VU3V vedoucímu konzultačního střediska Vladimíru Hulmanovi za jeho práci a přístup ke studentům paní Serbousková. Všichni hosté popřáli studentům-seniorům do dalšího studia hodně sil a úspěchů.

Text a foto: Vladimír Hulman

Čtenářská diskuze
Tags: ,