Víkend začal tragicky – zemřeli tři řidiči

KRAJ – Během několika prvních hodin předposledního říjnového víkendu přišli o život na třech místech kraje tři lidé při dopravních nehodách. Z toho v pátek dva na Hradecku – ve Lhotě pod Libčany a v Černilově a v sobotu pár minut po půlnoci dvaadvacetiletý řidič na místě podlehl v Horní Olešnici na Trutnovsku.

Černilov 1 ViewImage

Foto: Policie ČR

„Ve Lhotě pod Libčany na křižovatce se silnicí III. třídy č. 32319 řidič osobního auta značky Kia Picanto, přijíždějící na křižovatku po vedlejší komunikaci označené dopravní značkou Dej přednost v jízdě!, zřejmě nedal přednost v jízdě řidiči osobního auta značky Fiat Ulysse, přijíždějícímu ke křižovatce po hlavní silnici. Pětasedmdesátiletý řidič kii následkům střetu bohužel na místě podlehl. Jednapadesátiletého řidiče fiatu záchranáři transportovali do nemocnice,“ sdělila mluvčí policie Alena Kacálková.

V Černilově již nebylo pomoci devatenáctiletému řidiči v zaklíněném osobním autě značky Škoda Fabia, který z dosud nezjištěných příčin vyjel vlevo mimo silnici do příkopu a s autem narazil do mostku.

Čtenářská diskuze