Víceboj dvojic v Ličně se povedl

skupinovaLIČNO – Tělovýchovná jednota Sokol Lično spolu s obcí Lično uspořádala v sobotu 2. června čtvrtý ročník „Ličenského víceboje“ v netradičních disciplínách. Této velmi zajímavé a atraktivní sportovní akce se za velmi pěkného slunného dopoledne zúčastnilo celkem 24 rodinných dvojic složených z dětí ve věku 5-12 let a osoba starší 18 let.

1.mistoPořadatelé připravili pro tyto dvojice celkem 16 soutěžních disciplín, které se plnily ve dvou kolech – např. střelba ze vzduchové pušky, hod míčem na cíl, srážení plechovek míčkem, hod gumovou raketou do dálky a další. Na prvním místě se umístila dvojice Luky Plašil s taťkou, druhé místo obsadila dvojice Mára Horák s Danem a na třetím místě skončila dvojice Janička Samková s mamkou.

2.mistoCeny do soutěže věnovali – Obecní úřad Lično, Porsche Hradec Králové, ISOVER Častolovice, SANAP Kostelec nad Orlicí, Lenka Dostálová a Jaroslav Plašil. Pro všechny sportovce byly připraveny diplomy, poháry, polárkový dort a věcné ceny. Celá tato akce se po všech stránkách vydařila a všem účastníkům se velmi líbila.

3.mistoZúčastněné dvojice dle pořadí

Luky Plašil s taťkou, Mára Horák s Danem, Janička Samková s mamkou, Eliška Padriánová s taťkou, Tobík Kašpar s taťkou, Maty Kašpar s taťkou, Táda Poslušný, Nelinka Řeháčková s Nikčou, Martínek Kruml s Kamilou, Kája Pinková s Lenkou, Rozárka Vašková s mamkou, Máťa Novotný s mamkou, Julka Bašová s mamkou, Emča Plašilová s taťkou, Áňa Plašilová s mamkou, Gitule Šabatová s mamkou, Máťa Řeháček s Nikčou, Máťa Padrián s mamkou, Viktor Zicha s Jarčou, Týnka Smutná s Jarčou, Sárka Janíková s mamkou, Alenka Janečková s mamkou, Nelinka Krumlová s tetou, Julinka Zárybnická s mamkou, Jenda Kuckir s mamkou.

Čtenářská diskuze