Vánoční výstava na zámku se ruší

NOVÉ MĚSTO N. M. – Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci, která se stále zhoršuje, jsou organizátoři tradiční vánoční výstavy na zámku nuceni přistoupit k nelehkému rozhodnutí a vánoční výstavu zrušit.

„Mnoho let byla Vánoční výstava na zámku v Novém Městě nad Metují předzvěstí blížících se svátků. Každým rokem jsme se všichni zapojili do příprav, abychom vás okouzlili sváteční výzdobou, občerstvením a možností si zakoupit drobné dárky. Mnozí jste se pravidelně přicházeli inspirovat, potěšit se a nechat se okouzlit vánoční atmosférou. Letos to je bohužel jinak, ale nezapomněli jsme na vás,“ sdělili organizátoři akce, kolektiv SPŠ, OŠ A ZŠ Nové Město nad Metují.

Připraveno je ale malé vánoční překvapení

Chystají se totiž Školní vánoční prodejní pátky, které se budou konat v budově Merkur na Husově náměstí 1218, a to vždy od 9 do 17 hodin v pátek 26. 11., 3. 12., 10. 12. a 17. 12. 2021.

„Budete si moci koupit domácí cukroví, vánoční aranžmá a drobné výrobky našich žáků. Příští rok se na vás budeme opět těšit na naší kouzelné Vánoční výstavě na zámku,“ dodávají organizátoři školní akce.

Čtenářská diskuze