Vánoční turnaj hvězd 2017 vyhráli „Mondíci“

Vánoční turnaj 2017 - MondíciRYCHNOV N. K. - Tělocvičná jednota Sokol Rychnov n. K. uspořádala 29. prosince 2017 v hale průmyslovky 6. ročník Vánočního turnaje v sálové kopané. Turnaje se zúčastnilo osm mužstev s různou výkonnostní úrovní. Cílem turnaje nebylo vítezství za každou cenu, ale proběhnout se, zahrát si a dobře se pobavit.

Celkovým vítězem turnaje se stalo mužstvo „Mondíků“ ve složení Miroslav Mondík, Radek Mondík, David Mondík, Luboš Mondík, Michal Mondík, Tomáš Mondík, Filip Müller a Jakub Tlapák. Stříbrnou příčku obsadil tým „Rodina z Gillinghamu“ ve složení Aleš Ehl, Matěj Ehl, Tomáš Ehl, Michal Sýkora, Vladimír Šípek, Petr Jirsa, Tomáš Polívka a Libor Filip, a třetí bronzovou příčku obsadil tým „Menšestr Junajtyt“ ve složení Jirka Držmíšek, Miloš Červený, Luděk Koďous, Aleš Suchý, Pepa Mikulecký, Aleš Lenfeld, Roman Hynek, Marek Malý a Pavel Křepela.

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Láďa Šípek, nejužitečnějším hráčem byl Aleš Lenfeld a nejlepším střelcem byl Vojta Lihařík. Osobnostmi turnaje byli vyhlášeni Dan Vojka, Jiří Stárek a Jiří Holakovský.

Součástí turnaje byly dovednostní soutěže. Kop na přesnost vyhrál Miroslav Pajfr, střelbu na cíl Tomáš Králíček ml. a hod na koš Jakub Červený.

Vánoční turnaj 2017

Cílem pořadatelů bylo trochu se o vánočních svátcích rozhýbat a udělat něco pro své zdraví, a to se povedlo. Poděkování patří pořadatelskému týmu pod vedením pana Vladimíra Peška a Petra Reichla. Samozřejmě poděkování patří i rozhodčím panu Milanu Jindáčkovi a Láďovi Urbánkovi.

Čtenářská diskuze