V Semechnicích na 19. ročníku kraloval Turnov

nohejbal_07

SEMECHNICE - Tělovýchovná jednota Sokol uspořádala na konci školního roku tradiční a letos již 19. ročník nočního nohejbalu. K prezenci se dostavilo celkem 14 týmů nejen z okolí, ale přijeli i hráči z Turnova a Jičína.

1.místo - Turnov.

1.místo – Turnov.

Pořadatelé rozlosovali týmy do dvou základních skupin a dále do play off postupovaly vždy první čtyři, ostatní tři ze skupin hrály o celkové umístění na 9. – 14. místě. Po skvělém výkonu v celém turnaji se na 1. místě nakonec umístil tým Turnova. Neztratili se ani domácí hráči z nohejbalové bašty Semechnic, když 2. místo obsadily Semechnice X, 3. místo Valdagang a 4. místo Ruce v bok.

2.místo - Semechnice X.

2.místo – Semechnice X.

Další pořadí: 5. Orel, 6. Dynamo, 7. Mášek Tým, 8. Autisti, 9. Piďosauři, 10. Mokrý banditi, 11. Méněcennost, 12. Pokřikov, 13. Lično Emil, 14. Rohlíkova kocovina.

3.místo - Valdagang.

3.místo – Valdagang.

Pořadatelé děkují místním sponzorům za hodnotné ceny, které obdržely všechny zúčastněné týmy. Všichni příznivci nohejbalu jsou zváni na další turnaj, tentokrát denní, a to 31. 8., kdy se koná 31. ročník GRAND PRIX SEMECHNICE o putovní pohár.

nohejbal_06

Čtenářská diskuze