V Rychnově nad Kněžnou postaví Lidl prodejnu nové generace

RYCHNOV N. K. – Současná prodejna Lidl v Rychnově nad Kněžnou v ulici Jiráskova je od 10. června na několik měsíců uzavřena. Během této doby bude na jejím místě postavena prodejna nové generace. Zákazníci se mohou těšit na moderní prostory, díky kterým bude nakupování komfortnější. Řada novinek čeká také na zaměstnance.

Vizualizace_prodejna nová generace v Rychnově nad Kněžnou

Moderní architektonické pojetí

Nová prodejna se bude od stávající lišit moderním architektonickým pojetím, nově uspořádaným vstupním zádveřím, vzdušným a velkoryse pojatým vnitřním prostorem s dostatkem denního světla. Vítanou novinku budou představovat i širší uličky, větší úsek čerstvých potravin či velký odkládací prostor u pokladen. Příjemný pocit z nákupu pak umocní zvolené barvy či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Proměnou projde také venkovní parkoviště.

„V novém konceptu našich prodejen myslíme především na zákazníky, kterým přinese komfortnější nakupování od začátku až do konce. Snažíme se tak vyjít vstříc jejich potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily.

Neméně důležití jsou pro nás i naši zaměstnanci, kterým tento stavební koncept přinese kromě optimalizovaného uspořádání skladových ploch i vylepšené zázemí,” okomentovala zahájenou výstavbu Zuzana Holá, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Velmi důležitým aspektem nové budovy je její šetrnost k životnímu prostředí. Budova bude využívat úsporné a zároveň příjemné LED osvětlení. Oproti stávající prodejně má i lepší tepelně izolační vlastnosti a bude používat ekologické chladicí technologie. To vše se projeví v nízké energetické náročnosti prodejny.

Potraviny ve stávající prodejně si bylo možné naposledy nakoupit v neděli 9. června. Termín otevření nové prodejny je naplánován na konec letošního roku. Po dobu její výstavby mohou zákazníci využívat nejbližší prodejny Lidl v Chocni, Ústí nad Orlicí či Holicích.

Text a foto:
Lidl Česká republika

Čtenářská diskuze