V Dobrušce bude Hra vášní

DOBRUŠKA – Město Dobruška zve do Společenského centra – Kina 70 na divadelní představení Hra vášní, které se uskuteční 16. října od 19.30 hodin.

Přední britský dramatik Peter Nichols zpracoval věčné téma manželské nevěry s velkou dávkou noblesy, šarmu, suchého anglického humoru, ale i notnou měrou otevřenosti a kritičnosti vůči chybám obou pohlaví. Hra slavila obrovské úspěchy před několika lety na londýnských jevištích. Jak by také ne – přináší totiž věčné téma krize středního věku a smysluplnosti manželského svazku v okamžiku, kdy děti opustí rodné hnízdo a kdy je třeba znovu nastolit otázku, co nás ještě drží pohromadě a jaký smysl má naše další soužití. Bravurní komedie odhaluje nejen to, kým se zdáme být, ale i to, co skrýváme hluboko uvnitř, tedy doslova přivádí na jeviště alter ego svých hrdinů.

Ponor do hloubky našich citů, snů, proher i vítězství, to vše v lehkém komediálním duchu,“ zve za pořadatele Miloš Kaňa.

V této hře se představí Marie Málková, Oldřich Vízner, Dana Syslová, Stanislava Jachnická, Otakar Brousek ml., Dana Batulková, Kateřina Pleyerová a Dáša Deylová.

Čtenářská diskuze