V Beránku se opět utkají nejkrásnější muži republiky

NÁCHOD – V Náchodě se chystá tradiční celorepubliková akce Den dobrých skutků a Muž roku 2019.

finalisté s moderátory

Finalisté soutěže spolu s moderátory.
Foto: Archiv Davida Novotného

Ve dnech 23. a 24. srpna je pro návštěvníky Městského divadla Dr. J. Čížka, takzvaného Beránku, připraven kulturní program, který v pátek večer v 19.45 hodin zahájí celorepubliková soutěž Muž roku ČR.

Výtěžek akce, jejímž mediálním partnerem je i Orlický týdeník, bude věnován sociálním zařízením v regionu. Akci pořádá David Novotný za podpory města Náchod, agentury CAST ME a Art4Promotion.

„Při finálovém večeru se dvanáct finalistů utká v disciplínách jako je představení se, otázka od poroty, promenáda ve spodním prádle či volná disciplína. Vítěze čeká kromě řady cen hlavně účast na mezinárodní soutěži Mister International. Další vítězové budou reprezentovat Českou republiku na Mister Global, Mister Universe, Mister United Continents,“ informoval David Novotný.

V porotě zasednou známé osobnosti kulturního, společenského a politického života.

Během pátečního finálového večera vystoupí Ilona Csáková, Dalibor Janda, Marián Vojtko, Kateřina Brožová, Dan Hůlka, Tereza Mašková, Eva Burešová, Michaela Nosková, Naďa Urbánková, Nelly Řehořová a Anna Julie Slováčková.

„V sobotu večer od 18.00 hodin vystoupí Hana Křížková, Anna Julie Slováčková, Pepa Vágner, André Tatarka, Daniela Šinkorová, Marcela Březinová, Michaela Nosková, Dáša Zázvůrková, Jitka Sedláčková, Peter Pecha, Tomáš Savka a Radim Flender,“ doplnil David Novotný.

Akci moderuje Klára Doležalová a Karel Voříšek.

Čtenářská diskuze