Turnaj šachových začátečníků

ceska-klubovka-original-komplet-9844818RYCHNOV N. K. - Turnaj je určen dětem bez rozdílu věku, úplným začátečníkům nebo těm, kteří chodí do šachových kroužků kratší dobu než 1 rok, tedy od září 2018 a později. Vyhodnotíme kategorii žáků 1. a 2. tříd, 3. – 4. tříd a 5. – 9. tříd. Přitom budou hrát všechny děti v jediném turnaji společně na 7-8 kol.

Hraje se v sobotu 30. 3. od 9 hodin v Rychnově v klubovně ve Sportovní hale R. Šebrleho, v případě teplého slunečného počasí venku – v sousedství je dětské hřiště. Prezence je od 8.30 do 8.50. U prezence se platí startovné 50 Kč v případě přihlášky do 23. 2. Registrovaní jen 30 Kč, neregistrovaní 50 Kč.

Zveme žáky z oddílů v Ústí nad Orlicí, Kunvaldu, Lipkách, Doudlebách, Dobrušce, Kostelci nad Orlicí, Náchodě, Studnici, Borohrádku, Javornici, Solnici a Červeném Kostelci. Mohou přijet i neregistrovaní. Malé výpravy 1-4 dětí šachy vozit nemusí. Trenéři jezdit také nemusí, stačí vyslat rodiče s dětmi. V případě zájmu uspořádáme turnaj i pro neregistrované rodiče.

Kromě výtěžku ze startovného dotuje cenový fond turnaje Panda částkou do výše 1 000 Kč. Předpokládaný konec v 13.30.

Každé 4 děti z jednoho oddílu tvoří tým. Součet jejich bodů se započítá do pořadí týmů, které bude vyhlášeno jen symbolicky. Přihlášky posílejte na adresu panda.daniel@tiscali.cz.

Čtenářská diskuze