Tragická nehoda v Ohnišově – zemřel sedmnáctiletý spolujezdec

RYCHNOVSKO – V sobotu 9. března, krátce před 19. hodinou, přijali policisté na tísňovou linku volání o vážné dopravní nehodě v obci Ohnišov na Rychnovsku.

Ohnišov od Policie ČR 2 ViewImage

Tragická nehoda v Ohnišově.
Foto: Policie ČR

„Po příjezdu na místo policisté zjistili, že se zde střetla dvě osobní vozidla a následky nehody, že jsou tragické.  Podle dosud zjištěných informací se ve vozidle značky Škoda Felicie, které přijíždělo ve směru od Bačetína,  nacházely v době střetu celkem 4 osoby, v druhém vozidle značky Subaru pouze řidič.  Při nehodě skončili v péči lékařů všechny účastníci nehody, 17 letý spolujezdec z felicie následkům na místě, bohužel, podlehl,“ uvedla mluvčí policie Lenka Burýšková.

Na místo události byla proto vyslána výjezdová skupina z Rychnova nad Kněžnou a rovněž policejní intervent, který poskytl pozůstalým psychologickou pomoc. K nahlášené dopravní nehodě i vyjížděli profesionální hasiči z Dobrušky.

Přesné okolnosti nehody a její příčinu vyšetřují rychnovští policisté. Předmětem vyšetřování bude i vyčíslení vzniklé hmotné škody. Nehoda si vyžádala na cca 3 hodiny omezení provozu.

Čtenářská diskuze