Tragická nehoda – řidič se čelně střetl s traktorem

HRADECKO -  V neděli 27. října došlo krátce před 19 hodinou mezi obcemi Rusek a Skalička na Královéhradecku k tragické dopravní nehodě.

DN Skalička (2)

Foto: Policie ČR

„Podle očitých svědků oběť nehody, čtyřiatřicetiletý řidič, předjížděl v osobním vozidle kolonu aut jedoucích ve směru na Hradec Králové a s největší pravděpodobností se nestihl včas zařadit do pravého jízdního pruhu a čelně se střetl s protijedoucím traktorem s přívěsem. Řidič traktoru neměl šanci střetu zabránit. Řidič osobního auta utrpěl při srážce zranění neslučitelná se životem a přes veškerou snahu záchranářů na místě zemřel,“ uvedla mluvčí policie Ivana Ježková.

Další osobní vozidlo, před které se předjíždějící řidič zřejmě snažil na poslední chvíli zařadit, skončilo mimo komunikaci a řidička se spolujezdkyní byly převezeny s lehkými zraněními do nemocnice.

„Na místě zasahovaly všechny složky IZS a komunikace byla po dobu dokumentování nehody a odstraňování následků zcela uzavřena. Vyšetřování tragické nehody samozřejmě pokračuje,“ dodala Ivana Ježková.

 

Čtenářská diskuze