Tradiční nohejbalové posvícení v Mokrém

DSCN2157MOKRÉ - Mokerské posvícení se tradičně koná poslední srpnovou sobotu. Jako na zavolanou se horké letní dny v pátek obrátily a z tropů byla najednou „zima“ o 20 °C. Naštěstí ale nepršelo a sportovci i přítomní fanoušci si užívali konečně chladnějšího počasí. Lidí se sešlo opravdu hodně.

V nohejbalu se utkalo pět družstev

1. Tři K – Václav Kučera, Tomáš Kučera, Jan Kapounek, 2. Polibek hrocha – Honza Kubala, Pavel Honsnejman, Lukáš Jiruška, 3. Marná snaha – Josef Valeš, Luboš Valeš, Petr Krivčík, 4. Nekopnem si – Patrik Pfeifer, Filip Effenberk, Miloš Míča, 5. Gumoví panteři – Václav Boukal, Václav Boukal ml., Ondřej Tačík.

 

Další sportovní disciplínou bylo střílení flobertkou na terč v kategoriích: střelba družstev nohejbalistů, nejlepší střelec a týmová střelba. Tuto disciplínu připravil rodák z Mokrého Václav Pábl s Josefem Valešem a přáteli, a bylo to skvělé zpestření celého odpoledne.

 

Vyhodnocení střelby nohejbalových družstev

1. Polibek hrocha, 2. Nekopnem si, 3. Marná snaha.

 

Střelba jednotlivců

1. Chuck, 2. Luboš Valeš, 3. Terka.

 

Nejšikovnější holčička, která střelila desítku – Eliška Preclíková.

Zvláštní cena pro týmové střelce – Martin Tomek, Romana Tomková, Filip Jánoš.

 

Děti si také užily jízdy na koni, kterou pro ně opět připravila stáj z Mokrého Ostrov naděje.

Po ukončení turnaje nohejbalu si zasportovaly i děti. Všichni si nakonec odnesli drobnou odměnu za svoje sportování, běhání na hřišti, hraní se sportovním nářadím nebo jen tak.

 

DSCN2179Malý nohejbalový turnaj

1. Ondřej Tačík, 2. Petr Krivčík, 3. Václav Boukal.

 

DSCN2182Ostatní děti, které přišly na sportovní den, obdržely drobné ceny od těchto sponzorů: Marius Pedersen a. s. – Alpha Vehicle Security Solutions Czech s.r.o., Pultar a partneři s.r.o. Opočno, Tiskárna Rege Opočno, „SLÍVÁCI“  a obyvatelé Mokrého.

DSCN2069

Poděkování patří všem, kteří pomohli s technickým zázemím posvícení, včetně následného úklidu. A také nohejbalistům za jejich účast a skvělé výkony a návštěvníkům za podporu sportu v Mokrém!

 

Dagmar Honsnejmanová

Čtenářská diskuze