Tento víkend – v sobotu a v neděli bude úplně uzavřen úseku silnice mezi Kostelcem a Doudlebami

RYCHNOVSKO - Tento víkend – v sobotu a v neděli dojde k úplné uzavírce úseku silnice č. I/11 mezi obcemi Kostelec nad Orlicí a Doudleby nad Orlicí. Objízdné trasy pro oba směry povedou přes obce Vamberk – Lupenice – Tutleky pro osobní auta a Vamberk – Rychnov nad Kněžnou – Solnice – Častolovice pro nákladní auta.

„Upozorňujeme řidiče na to, že pokud nebudou víkendovou úplnou uzavírku respektovat a přes zákaz do stavby vjedou, budou nuceni se vrátit – stavbou v žádném případě neprojedou. Po zkušenosti z minulého víkendu, kdy někteří řidiči omezující dopravní značení zcela nerespektovali, do stavby vjeli a způsobili tam velké komplikace, se policisté na tento úsek zaměří a přestupky neukázněných řidičů budou na místě řešit,“ uvedla policejní mluvčí Alena Kacálková

Dopravní omezení na silnici č.I/11 v úseku mezi Kostelcem nad Orlicí a Doudlebami nad Orlicí potrvá až do 26. října tohoto roku. Dopravní situace je tam vyřešena tak, že z důvodu zajištění opravy silnici je uzavřen jeden jízdní pruh.

Pokud jedou řidiči od Hradce Králové směrem na Vamberk, projíždějí ve druhém pruhu stavbou.Opačným směrem, tedy od Vamberku na Hradec Králové jedou řidiči po objízdné trase Vamberk – Lupenice – Tutleky – Kostelec nad Orlicí. Toto platí pro osobní auta. Pro nákladní auta vede objízdná trasa Vamberk – Rychnov nad Kněžnou – Solnice – Častolovice.

Čtenářská diskuze