Sportovní pozvánky na 23. – 28. září

Foto: hcmcb.

Foto: hcmcb.

HOKEJ

Tipsport extraliga

PÁ 25. 9. 17.30 PSG Berani Zlín – Mountfield HK.

NE 27. 9. 16.00 Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec.

 

FOTBAL

Pohár hejtmana

ST 23. 9. 17.00 FK Černilov – FK Kostelec n. O.

 

Pohár OFS Rychnov n. K. – finále

PO 28. 9. 16.00 FC Spartak Rychnov n. K. B – FK Kostelec n. O. B (hřiště Týniště n. O.).

 

FNL

PÁ 25. 9. 18.00 FC Hradec Králové – FC Slavoj Vyšehrad.

 

Krajský přebor

SO 26. 9. 14.00 FK Kostelec n. O. – FC Olympia HK | 15.30 SK Dobruška – TJ Červený Kostelec.

NE 27. 9. 15.30 FC Spartak Rychnov n. K. – RMSK Cidlina.

 

I.A třída

SO 26. 9. 15.30 SK Týniště n. O. – SK Bystřian Kunčice.

NE 27. 9. 15.30 SK Solnice – TJ Lázně Bělohrad.

 

I.B třída

SO 26. 9. 15.30 TJ Spartak Kosičky – TJ Sokol Javornice, TJ Baník Vamberk – TJ Sokol Malšovice, TJ Lokomotiva Meziměstí – SK Přepychy, TJ Spartak Opočno – FC Nový HK.

NE 27. 9. 14.00 TJ Sokol Lípa n. O. – FC České Meziříčí.

 

OP II. třídy

SO 26. 9. 10.15 AFK Častolovice A – SK Albrechtice | 15.30 Sokol Lukavice – Loko Borohrádek, FK Deštné v O. h. – Velešov Doudleby n. O., FC Zdelov – FK Kostelec n. O. B, Sokol Žďár n. O. – Sokol Kostelecká Lhota A.

NE 27. 9. 12.00 FC Spartak Rychnov n. K. B – Sokol Černíkovice.

 

OP III. třídy

SO 26. 9. 15.30 FC Roveň – Solnice B, FO Křovice – Labuť Rychnov.

NE 27. 9. 15.30 Baník Vamberk B – SK Dobré, Sokol Křivice – Sokol Voděrady, Velešov Doudleby n. O. B – FC České Meziříčí B.

 

OP IV. třídy

SO 26. 9. 15.30 FC Domašín – AFK Častolovice B, Sokol Slatina n. Z. – Sokol Kostelecká Lhota B, Start Olešnice v O. h. – Sokol Javornice B, 1.FC Rokytnice v O. h. – Sokol Lípa n. O. B, TK Čermná n. O. – SK Týniště n. O. B.

 

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

PO 28. 9. 9.30 Sokol Dobruška – HK Hlinsko v Č.

 

2. liga mužů

PO 28. 9. 11.00 Sokol Dobruška – Sokol Ostopovice.

 

BASKETBAL

Východočeská liga mužů

SO 26. 9. 17.00 BC Spartak Rychnov n. K. – Jiskra Havlíčkův Brod.

NE 27. 9. 10.00 BC Spartak Rychnov n. K. – Basketbal TJ Svitavy.

 

Východočeský přebor mužů

SO 26. 9. 17.00 SK Týniště n. O. – BVK Holice B.

 

FLORBAL

1. liga žen

SO 26. 9. 18.00 IBK Hradec Králové – FBC Dobruška.

 

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen

PÁ 25. 9. 18.00 SK Dobré – SKST Hodonín C.

SO 26. 9. 12.00 SK Dobré – TJ Ostrava KST.

Čtenářská diskuze