Soutěž „Tvůj den s…“ startuje

OLYMPUS DIGITAL CAMERAVážení rodiče, malí fotbalisté a fotbalistky, ale také fanoušci a fanynky fotbalu, připravili jsme pro vás jedinečnou šanci zúčastnit se naší soutěže o velké překvapení a jedinečný zážitek.

RYCHNOV N. K. - Jak jsme již avizovali v prosincových a lednových vydáních, jedná se o soutěž pro malé a mladé fotbalisty/ky nebo fanoušky a fanynky ve věku 6 – 15 let, kterou jsme nazvali „Tvůj den s…“ o atraktivní návštěvu ligových oddílů.

Přemýšleli jsme, jak pomoci při stále většímu úbytku děti ve fotbalových klubech a zároveň pro aktivní fotbalisty a fotbalistky najít další motivaci v jejich kariéře, přestože jen u minima procent skončí třeba na podiu ligového fotbalu.

Naším cílem je také přiblížit pro děti a mládež prostředí a zákulisí ligových klubů, kam se běžný fanoušek nedostane. Nasátí atmosféry a podělení se o zážitek se spoluhráči a kamarády ve škole může přilákat další nové hráče do klubů, v kterých jich rapidně ubývá.

Proto i naše soutěž „Tvůj den s…“ snad pomůže vyhnat děti od počítačů a televize a jejich zapojení nejen do fotbalu, ale jiných sportů.

Chceš zažít úžasný den? Zapoj se do naší soutěže!

Dnešním dnem startuje první kolo. Bude probíhat po celý únor, kdy v každém vydání najdete jeden kupon se soutěžní otázkou. Celkem nasbíráte čtyři kupony, které poté odešlete na adresu naší redakce: A-Press, s.r.o., Školní nám. 34., 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Uzávěrka prvního kola je 4. března a do soutěže budou zařazeny kupony se správnými odpověďmi došlé do redakce do 11. března.

Z nich budou vylosováni dva výherci, kteří se v doprovodu jednoho z rodičů zúčastní návštěvy ligového stadionu na přelomu března a dubna. Prohlédnou si zákulisí klubu, shlédnou trénink A týmu, setkají se s vybraným hráčem a jako dárek dostanou originální dresy a dvě vstupenky na ligové utkání. Samozřejmostí je, že výherce na návštěvu dopravíme!

Zkrátka nezůstanou ani soutěžící na 3. – 10. místě. Ti obdrží reklamní předměty a podepsané fotografie.

Proto neváhejte a zapojte se do naší soutěže zasláním čtyř originálních kuponů z Orlického týdeníku nebo z publera (https://cs.publero.com/) a třeba se štěstí usměje právě na vás! Počet odeslaných kuponů na jednoho soutěžícího není omezen, čím více jich pošle, tím je jeho šance na výhru větší!

Druhé kolo soutěže „Tvůj den s…“ o další návštěvu ligového klubu odstartuje 1. března!

Těšíme se na vás!

Martin Šnajdr – sportovní redaktor Orlického týdeníku

Ilustrační foto: Martin Šnajdr

Čtenářská diskuze