Rybáři hráli v Borohrádku florbal

_MG_6987.0002BOROHRÁDEK – První prosincovou neděli se v sokolovně v Borohrádku konal 2. ročník florbalového turnaje rybářských firem.

Turnaje se zúčastnilo osm týmů převážně z Čech. Tým ale tvoří hráči z celé České republiky. I přes nepřízeň počasí na našich silnicích jsme se nakonec sešli v plném počtu.

Účel turnaje je se sejít před vánočním shonem a chvíli vypnout od starostí všedních dní. Protože se jedná většinou o výrobce rybářských nástrah, návnad a pracovníky rybářských prodejen, čeká je před Vánocemi velmi náročné období.

_MG_7097.0002Týmy se utkaly ve dvou skupinách po čtyřech týmech, a poté se v pavouku rozhodlo o vítězi turnaje. I přesto, že chtějí samozřejmě všichni vyhrát, panovala velmi přátelská nálada. Sešli se tu lidé, kteří se znají pouze z časopisů nebo veřejných sítí, a tak měli čas i pohovořit a prožít hezký den.

Chtěl bych všem poděkovat za účast a budu se těšit na příští ročník. Dále bych chtěl poděkovat městu Borohrádek za pronájem sokolovny, florbalovému klubu FBK Orlicko-Třebovsko za zapůjčení mantinelů, a všem kteří pomáhali s plynulým chodem turnaje.

Luděk Černý

Konečné pořadí

1. Colmic – Polička, 2. Sportcarp – Tuněchody, 3. Hobby -G – Vrchlabí, 4. Rybina – Hradec Králové, 5. Mikbaits – Mladá Boleslav, 6. DAM – Borohrádek, 7. LK Baits – Přelouč, 8. Bejsfish – Náchod.

Čtenářská diskuze