„Rodinný víkend“ na Studánce 12. – 13. 6. v duchu Karla Poláčka s Ladislavem Vízkem, Mirkem Šimůnkem a Helen Silvan

OLYMPUS DIGITAL CAMERARYCHNOV N. K. –V letovisku Studánka v Rychnově nad Kněžnou se koná v pátek a sobotu 12. – 13. června akce navazující na odkaz Karla Poláčka – „Rodinný víkend“. Karel Poláček napsal kromě „ Bylo nás pět“ také Muže v ofsajdu a Mariáš a jiné živnosti. Na tento odkaz bude navazovat program, kterého se budete moci zúčastnit. Pátečního turnaje v mariáši se zúčastní fotbalové legendy Ladislav Vízek, Antonín Panenka a Karol Dobiáš, kteří se také představí na sobotní besedě. Slovem po oba dva dny bude provázet herec a moderátor Miroslav Šimůnek a do vaší budoucnosti nahlédne kartářka Helen Silvan. V průběhu soboty bude probíhat Dětský den a prezentace psího útulku z Lukavice.

Program

12. června

17.00 – turnaj v mariáši s Ladislavem Vízkem, Antonínem Panenkou a Karolem Dobiášem

20.00 – Tančírna s Mirkem Šimůnkem a výklad karet s vědmou Helen Silvan Vajnerovou

Přijďte vyzvat k tanci známého moderátora a filmového prince. Navíc se vám vědma Helen Silvan Vajnerová podívá skrze karty do vaší budoucnosti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

13. června

11.00 – 16.00 Dětský den

- sportovní trénink s Edudantem, Francimorem, bábou Halabábou a jejich zvířaty

- výklad karet s vědmou Helen Silvan Vajnerovou

- síla, obratnost, rychlost, lezení, skákání a další zápolení pro děti, rodiče, prarodiče, kamarády a všechny, co mají sport rádi

- dozvíte se, kterak náhradníci Edudant a Francimor trénovali

- prezentace psího útulku Lukavice

13.00 – 14.30 – Beseda s fotbalisty – Ladislav Vízek, Antonín Panenka a Karol Dobiáš + další hosté – uvádí Mirek Šimůnek.

Během dětského dne budou probíhat miniturnaje s účastníky besedy na improvizovaném hřišti. Chcete si zasoutěžit o fotbalové dresy a podepsané míče? Přijďte a zúčastněte se Rodinného víkendu na Studánce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čtenářská diskuze