Přivýdělek k rodičovské – žena prodávala pervitin

HRADECKO -  Vyšetřovatel z oddělení obecné kriminality územního odboru Hradec Králové v těchto dnech ukončil případ distribuce drog, z kterého je obviněna 34letá žena bydlící v Hradci Králové. Prvně byla obviněna již na konci června, přesto žena v prodeji drog pokračovala. Z tohoto důvodu ji vyšetřovatel na začátku listopadu trestní stíhání rozšířil o další skutky.

„Ženě se třemi dětmi, s posledním z nich na rodičovské, klade za vinu, že od ledna letošního roku dohromady minimálně ve 123 případech poskytla drogy různým osobám, kterým prodala dohromady téměř 30 g pervitinu za necelých 55 tisíc korun.
Při provedené domovní prohlídce byl u ženy doma nalezen plastový sáček se zbytky bílé krystalické látky, téměř 200 kusů prázdných plastových sáčků, digitální váhy, tedy předměty potřebné k distribuci pervitinu,“ sdělila mluvčí policie Iva Kormošová.
Za trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy ženě hrozí trest odnětí svobody od 1 roku do 5 let nebo peněžitý trest.

Čtenářská diskuze
Tags: ,