Při tragické nehodě u Třebechovic zemřel řidič

KRÁLOVÉHRADECKO -  V pondělí 26. září ve 20.00 hodin došlo na silnici I. třídy č. 11 v Nepasicích k tragické dopravní nehodě. Na místě zemřel 71 letý řidič.

Třebechovice ViewImage

Foto: Policie ČR

„Řidič, narozený v roce 1945, v osobním vozidle značky Peugeot, jedoucí směrem na Hradec Králové, přejel z dosud nezjištěných příčin do protisměru. Tam se čelně srazil s protijedoucím vozidlem značky VW Crafter. Řidič osobního vozidla utrpěl při nehodě zranění, kterému i přes péči přivolaných lékařů na místě podlehl. Řidič a spolujezdec z druhého skončili se zraněními v nemocnici,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Burýšková.

Alkohol policisté vyloučili u zraněného řidiče dechovou zkouškou. Technická závada na vozidle VW Crafter, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna. Vozidlo značky Peugeot 406 policisté zajistili z důvodu vyloučení technické závady. U zemřelého byla nařízena zdravotní pitva. Celková hmotná škoda byla předběžně vyčíslena na 200 tisíc  korun. Okolnosti nehody i přesnou příčinu vyšetřují hradečtí policisté.

Čtenářská diskuze