Při střetu dodávky s osobákem byl zraněn spolujezdec

ORLICKOÚSTECKO – Kdo 11. července projížděl ve dvě hodiny odpoledne kolem čerpací stanice EuroOil v Letohradě, nemohl si nevšimnout dopravní nehody, při které asistovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.

nehoda v Letohradě ViewImage

Nehoda v Letohradě.
Foto: Policie ČR

„Osmadvacetiletý řidič nákladního vozidla značky Fiat Ducato se na ulici Šedivská střetl s osobním vozidlem značky Opel Corsa řízeným devětatřicetiletým řidičem. Mladší z řidičů při vyjíždění od čerpací stanice patrně nedal přednost v jízdě řidiči oplu jedoucího po hlavní silnici zleva.

Po střetu vozidel bylo podezření na zranění řidiče a spolujedoucího muže z osobního vozu. Oba muži byli rychlou lékařskou pomocí transportováni do nemocnice. Řidič nakonec vyvázl bez zranění, spolujedoucí zůstal v nemocnici hospitalizován. Na místě jsme u obou řidičů provedli dechovou zkoušku na alkohol s negativním výsledkem,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Vilímková.

U obou dopravních prostředků policisté pro závady způsobené dopravní nehodou zadrželi osvědčení o registraci vozidla a škodu na nich předběžně vyčíslili na 150 tisíc korun.

Čtenářská diskuze