Předpřípravka SK Dobruška vítězem ZHL OFS Rychnov

02_Vamberk - Solnice 04RYCHNOVSKO – Zimní halová liga OFS Rychnov pro nejmenší naděje roč. 2012 a ml. – kategorie předpřípravek – z našeho okresu se skládala ze dvou turnajů. Po odehrání obou se z celkového vítězství radoval tým SK Dobruška/Spartak Opočno. Stříbrné medaile bral FC Spartak Rychnov n. K. a bronz Sokol Černíkovice.

1. místo - SK Dobruška/SpartakOpočno.

1. místo – SK Dobruška/SpartakOpočno.

„S těmi úplně nejmenšími ročníku 2012 a ml. jsme se zúčastnili druhého, a tím pádem i závěrečného turnaje Zimní halové ligy OFS Rychnov. Vzali jsme další hráče z důvodu, aby si sami vyzkoušeli, že trénink není zápas. Pro všechny to jsou strašně důležité zkušenosti, které se nedají nahradit ničím jiným, než že si to sami na vlastní kůži prožijí. Klukům se dařilo podobně jako minule a v součtu obou turnajů s celkovou bilancí osmi vítězství, jedné remízy a jedné prohry, se radovali z celkového 1. místa a také i ze zisku prvního poháru v životě. Je potřeba jedním dechem dodat, že je to jen kapka v moři v jejich životní – fotbalové kariéře. A je důležité si uvědomit, že jde o cenu sice krásnou, ale nikterak (v kontextu důležitosti v budoucnu) světobornou. Klukům gratuluji, rodičům a děkuji Pavlovi Židovi. Následující týden si užijte volno a pomalu se přichystejte na sezonu venkovní,“ je pyšný na velký úspěch malých fotbalistů Kamil Mrázek z SK Dobruška.

 

2. místo - FC Spartak Rychnov n. K.

2. místo – FC Spartak Rychnov n. K.

Konečné pořadí ZHL

1. SK Dobruška/Spartak Opočno, 2. FC Spartak Rychnov n. K., 3. Sokol Černíkovice, 4. SK Týniště n. O., 5. Baník Vamberk, 6. FC České Meziříčí, 7. 1. FC Rokytnice v O. h., 8. SK Solnice, 9. FK Kostelec n. O./AFK Častolovice, 10. Lokomotiva Borohrádek.

3. místo - Sokol Černíkovice.

3. místo – Sokol Černíkovice.

Čtenářská diskuze