Pražští herci v Dobrušce s Ledňáčkem plným humoru

DOBRUŠKA – Divadelní představení Ledňáček Williama Douglase Homea uvedou herci Divadla Ungelt Praha ve Společenském centru – Kině 70 v Dobrušce. Divadelní komedii z prostředí aristokratické společnosti sehrají  v úterý 7. února od 19.30 hodin. Předprodej vstupenek probíhá v Informačním centru Dobruška již nyní.

Diváci se mohou těšit na takové herce jako je František Němec, Alena Vránová či  Petr Kostka. Stylová anglická komedie pojednává o vdově, jednom sirovi a jeho komorníkovi. Po padesáti letech se setkává sir Cecil(v podání Františka Němce) se svou dávnou láskou Evelyn (Alena Vránová). Je tu ale ještě jeho komorník (Petr Kostka), který jak se zdá příjezd Evelyn odmítá, což situaci zkomplikuje.

„František Němec získal za roli sira Cecila Cenu Sazky a Společnosti Divadelních novin za nejlepší herecký výkon v sezóně 2007/2008 bez ohledu na žánr. Všichni tři herci byli za své účinkování v této inscenaci nominováni na Cenu Thálie 2008,“ uvedla Jana Lukešová z dobrušského informačního centra. –voř-

Čtenářská diskuze
Tags: