Pozvánka na březnové dny

DOBRUŠKA – Káva, nebo dobrý čaj vždy více chutná, když si ho můžete vypít s příjemnými lidmi, a tak můžete ve středu 6. března přijmout pozvání do Dobrušky, kde se od 9.30 hodin koná posezení Na slovíčko v Rydlově vile v Novoměstské ulici. Tentokrát se budou ochutnávat slané, ale i sladké dobroty z mrkve.

V neděli 17. března se chystá poslední zimní Zpívání pro potěšení, které začne opět ve 14.00 hodin v bývalém studijním středisku Karlovy univerzity v Solnické ulici v Dobrušce.

„Hrát nám přijedou lidoví muzikanti z Podkrkonoší, pod vedením Oldy Hejdy. Vstupné je dobrovolné a občerstvení na tohle naše příjemné nedělní odpoledne zajistí KINO KAVÁRNA Dobruška,“ zve pořadatelka Renata Moravcová.

Ve čtvrtek 21. března se v 16 hodin uskuteční březnové Sousedské posezení v Rydlově vile. Březnovým hostem na posezení bude místostarosta Dobrušky Miroslav Sixta.

„Na středu 27. Března jsme připravili další výlet z našeho letošního Putování za sluníčkem. Naším cílem bude Hradec Králové- Březhrad, kde nás čeká zajímavé povídání ve firmě TUPPERWVARE. Budeme si moci i koupit některé jejich výrobky, za výhodné ceny. Pokud si teď říkáte, že byste se rádi přidali a putovali s námi, sraz je v Dobrušce na autobusovém nádraží, a to v 8.15 hodin. Nebo se k nám můžete přidat cestou, ale i v Hradci, kde budeme na terminálu v 9.20 hodin.

Jestli víte, že pojedete s námi, je nutné, abyste se do 10. března přihlásili na telefon 494 622 953 nebo 732 262 600. Na duben se připravuje výlet do Prahy, kde se půjdeme podívat do botanické zahrady. Vyrážet budeme svým autobusem a to v sobotu 27. dubna, i na tento výlet je nutné se přihlásit,“ doplnila Renata Moravcová.

Čtenářská diskuze