Popovídání na trhu i v knihovně

DOBRUŠKA – Ve dnech 21. až 25. září proběhne v Královéhradeckém kraji Týden pěstounství Královéhradeckého kraje 2020. Do akce se jako každoročně zapojí i město Dobruška.

„Pokud máte chuť a zájem získat informace o náhradním rodičovství, přijďte dne 22. září od 8.00 do 13.00 hodin na náměstí v Dobrušce, kde se ve stánku na vás budou těšit pracovnice městského úřadu. Rády vám odpoví na vaše dotazy týkající se pěstounství, osvojení, nebo jak se stát pěstounem.
Jestliže potřebujete informace o sociální práci pro dospělé, pak se nebojte, a přijďte se také zeptat. Jestliže nemáte žádné dotazy, tak nevadí, přijďte si s námi popovídat jen tak,“ zvou pracovnice odboru sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Dobruška.

Na podporu pěstounství pro ně děti nakreslily obrázky, které vystavili na chodbách Úřadu práce a odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu.

„Jejich výtvory opravdu stojí za zhlédnutí. Proto neváhejte a přijďte obdivovat nápaditost a šikovnost našich dětí. Další zajímavosti o pěstounství můžete zjistit, když v úterý 22. září navštívíte městskou knihovnu, kde pro vás budeme promítat spoty a pořady na téma náhradní rodičovství,“ dodávají.

 

Čtenářská diskuze