Pomozte při pátrání – rodina má obavu o 20letého chlapce – Chlapce se podařilo v pořádku najít

Aktualizace: Odvoláváme pátrání po 20letém chlapci. V půl druhé odpoledne byl v pořádku nalezen. Chlapce si na základě výzvy v médiích všimla  žena, která neváhala a ihned kontaktovat Policii ČR. Děkujeme médiím za šíření výzvy a občanům za všímavost.

Eliška Majerová

 

 

RYCHNOVSKO – Od odpoledne 7. dubna pátrá policie 20letém chlapci z Rychnovska, který se šel po 16. hodině v Olešnici v Orlických horách projít. Muž je přibližně 180 cm vysoké hubené postavy, má hnědé vlnité vlasy a hnědé oči. Podle dostupných informací měl na sobě černé kalhoty, šedou bundu, černou zimní čepici a červené zimní boty.
Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158. Děkujeme,“ uvedla mluvčí policie Eliška Majerová.

Bližší informace, včetně fotografie, naleznete na https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=2260408210507Pokud je odkaz neaktivní, osoba je již vypátrána a pátrání je odvoláno.

 

Čtenářská diskuze