Policie pátrá po pohřešované mladistvé dívce

KRAJ – Královéhradečtí policisté se připojili k pátrání, které vyhlásili jejich kolegové ze Středočeského kraje, protože pohřešovaná dívka by se mohla pohybovat na Hradecku.

hrdá klára 27.05.2001

Foto: Policie ČR

„Příbramští kriminalisté pátrají od 16. července po mladistvé Kláře Hrdé, toho času je svěřenkyní Dětského domova Solenice. Sedmnáctiletá dívka byla naposledy viděna dne 16. července ve 14 hodin v Dětském domově Solenice, kdy odešla na povolenou vycházku se svým přítelem, zpátky se již nevrátila. Od té doby o ní nejsou žádné zprávy, mobilní telefon má nedostupný. Je velice pravděpodobné, že se pohybuje po městě Hradec Králové, kde byla již v minulosti vypátrána,“ uvedla mluvčí policie Iva Kormošová.

Dívka je štíhlé 170 cm vysoké postavy, má hnědé oči, hnědé středně dlouhé vlasy, na pravé ruce má tetování – blíže neurčený ornament. Na sobě má džíny a tmavou mikinu. Veškeré poznatky k hledané osobě je možné sdělit na kterékoliv oddělení Policie České republiky, na bezplatnou linku 158 nebo na telefon 974 879 268 (313), 601 323 231.

Čtenářská diskuze