Pohár z Memoriálu Miroslava Kliky míří do Solnice

1. místo - Solnice OPOČNO – Fotbalový oddíl TJ Spartak Opočno uspořádal jako každý rok na konci školního roku turnaj pro nejmenší kategorii – mladší přípravky – Memoriál Miroslava Kliky. Deset týmů bylo rozdělených do dvou skupin. Po odehrání všech zápasů se mužstva dle pořadí utkala v play off o konečná umístění. Vítězství si nakonec odvezly naděje SK Solnice – zelená, které ve finále přehraly Letohrad. Třetí místo si vybojovali fotbalisté Borohrádku na úkor druhého solnického týmu – bílého. Další týmy našeho okresu skončily v druhé polovině celkového pořadí. Dvě mužstva pořádajícího Spartaku Opočno obsadila sedmé a osmé místo a poslední skončili fotbalisté Rychnova.

VÝSLEDKY

Play off

RychnovO 9. – 10. místo

FK Jaroměř – FC Spartak Rychnov n. K. 5:1.

O 5. – 8. místo

Sokol Libchavy – Spartak Opočno/SK Dobruška 8:0, MFK Nové Město n. M. – SK Dobruška/Spartak Opočno 2:1.