Panenka s Dobiášem gratulovali Ehlovi

cudas nar1LUKAVICE – Náš kamarád Pavel „Čuďas“ Ehl slavil v sobotu 14. května padesátiny. Po předešlých padesátinách Fandy Zajíčka, kdy jsme mu sehnali jako gratulanta legendárního Antonína Panenku, který oslavence překvapil z mobilní kazatelny, jsme si říkali, co udělat tentokrát. Zvlášť když i Pavel Ehl je věrný fanoušek pražských Bohemians 1905. Sám Antonín Panenka už tehdy navrhl, že by přijel znovu, ale tentokrát i s další legendou Bohemians Karolem Dobiášem.

cudas nar3

Po několika telefonátech se podařilo akci domluvit. Nebyli bychom ale Lukavičáci, kdybychom mu k tomu neudělali nějakou show.

Připravili jsme pro něj kostýmovou gratulaci jako životopis jeho pestrého života. Takže po malých školácích, fotbalistech, škodovácích, odborářích, myslivcích, Rusech a Němcích nastoupili pogratulovat i dva mexičtí banditi, za které se převlékli právě fotbalové legendy Antonín Panenka a Karol Dobiáš. Oslavenec byl opravdu mile překvapen, protože tohle opravdu nečekal a my jsme rádi, že se nám podařilo opět připravit netradiční dárek, který potěšil nejvíc.

cudas nar2

Během návštěvy fotbalových legend jeden z hostů navrhl, aby si tady Antonín Panenka koupil chalupu, když je tady tak často. Každopádně doufám, že tato návštěva nebyla poslední a ještě nějaký společný projekt společně připravíme.

Martin Lev – PR manažer Sokola Lukavice

Čtenářská diskuze