Panda opět dominovala v kraji

Zleva: Jan Snopek, Václav Kroulík, Daniel Jan Krautschneider, František Bažant, Michal Dušánek, Štěpán Kroulík, Milan a Vojta Dvořák.

Zleva: Jan Snopek, Václav Kroulík, Daniel Jan Krautschneider, František Bažant, Michal Dušánek, Štěpán Kroulík, Milan a Vojta Dvořákovi.

 

RYCHNOV N. K. - V první Velké ceně KHŠS dominovala Panda ve všech nejmladších kategoriích, zatímco ve starších kategoriích se neúčastnila vůbec.

V kategorii do 8 let hrálo bohužel jen 5 hráčů. Na prvních dvou místech byli Rychnováci: 1. Štěpán Kroulík (6,5 bodů) 2. Vojtěch Dvořák (4 body).

V kategorii do 10 let zvítězil Daniel Jan Krautschneider před Václavem Kroulíkem (shodně 6 bodů). Na 9. místě skončil Fanda Bažant (4 body), 18. Jan Snopek (2,5 bodu). Celkem hrálo 22 hráčů.

V kategorii do 12 let exceloval Míša Dušánek 100% ziskem bodů. 15. místo patřilo Milanu Dvořákovi (3 body). Celkem byla kategorie obsazena 26 hráči.

Po převzetí nadvlády v Královéhradeckém kraji v kategorii dospělých Panda nyní opět dominuje i v nejmladších kategoriích.  V Královéhradeckém kraji se přitom účastní šachových soutěží v současné době 36 oddílů.

Čtenářská diskuze