OP IV. třídy – OP IV. třídy: Střelci se činili!

DSC_0020

OP III. třídy

 

Rokytnice v O. h. – Doudleby n. O. B 0:2 (0:2)

Branky: 2. V. Václavík, 10. V. Václavík.

Rozhodčí: Nosek Martin – Nedvídek Miroslav | ŽK: 20. A. Šenkýř (Rokytnice) | diváků: 20.

 

Vamberk B – Roveň 2:1 (1:1)

Branky: 36. T. Mudruňka, 45. T. Mudruňka – 27. P. Skopový.

Rozhodčí: Reichl Petr | ŽK: hráno bez karet | diváků: 66.

 

Křovice – Slatina n. Zd. 2:0 (0:0)

Branky: 61. A. Přikryl, 90. J. Šereda.

Rozhodčí: Vrána Jan | ŽK: hráno bez karet | diváků: 20.

 

Voděrady – Častolovice 0:1 (0:0)

Branky: 77. P. Duzbaba.

Rozhodčí: Knapek Jaroslav – Práza Radim | ŽK: 35. O. Podsztavek, 40. J. Holoubek, 75. L. Merganc, 84. S. Holoubek – 30. A. Kuhn, 80. T. Přikryl, 83. V. Bartoš | diváků: 53.

 

České Meziříčí B – Dobré 2:0 (0:0)

Branky: 58. D. Fiala, 88. D. Fiala.

Rozhodčí: Moravec Miroslav – Hvězda Lukáš, Plocek Luboš | ŽK: 85. J. Kubíček – 62. J. Poul, 85. J. Dostál | diváků: 33.

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Častolovice 12 11 0 1 57:13 32 1 0
2. Vamberk „B“ 12 9 0 3 42:26 27 1 1
3. Dobré 12 7 0 5 35:27 21 2 2
4. Křovice 12 6 0 6 30:33 18 0 0
5. Doudleby n.O. „B“ 12 6 0 6 27:28 17 1 0
6. Č. Meziříčí „B“ 12 5 0 7 25:36 17 0 2
7. Roveň 12 5 0 7 17:23 16 0 1
8. Voděrady 12 5 0 7 22:29 14 1 0
9. Slatina n.Zd. 12 4 0 8 18:31 12 0 0
10. Rokytnice v O.h. 12 2 0 10 21:48 6 1 1

 

OP IV. třídy

 

Domašín – Kostelecká Lhota B 3:0 (2:0)

Branky: 4. J. Michalík, 28. L. Štengl, 83. J. Michalík.

Rozhodčí: Nosek Milan – Hvězda Lukáš | ŽK: 80. M. Trudič – 38. J. Vondráček, 65. F. Kopsa | diváků: 23.

 

Javornice B – Labuť Rychnov n. K. 1:11 (1:6)

Branky: 41. O. Nosek – 9. M. Mondík, 13. P. Blecha, 19. M. Mondík, 28. T. Mondík, 34. M. Mondík, 44. M. Mondík, 54. R. Vejrych, 60. M. Mondík, 68. T. Mondík, 70. F. Müller, 80. M. Mondík.

Rozhodčí: Machač Libor – Špaček Ladislav | ŽK: 36. L. Harbich – 24. Amaral | ČK: 68. L. Pavel (Javornice B) | diváků: 65.

 

Lípa n. O. B – Čermná n. O. 1:1 (0:1) na pen. 3:1

Branky: 80. D. Mondík – 45. D. Hajn.

Rozhodčí: Fuchsa Tomáš – Jedlinský Luboš, Jedlinský Miroslav | ŽK: 69. P. Pojezdala – 69. T. Vaněk, 84. P. Dostál | diváků: 50.

 

Solnice B – Olešnice v O. h. 12:2 (6:1)

Branky: 5. D. Kašpar, 31. T. Drašnar, 34. L. Bednář, 36. L. Cink, 41. T. Drašnar, 44. L. Cink, 61. S. Olejarz, 69. M. Švorc (pen.), 74. S. Olejarz, 83. R. Zima, 85. M. Nosek (pen.), 90. T. Kubec – 21. T. Cink (vl.), 73. J. Novotný.

Rozhodčí: Jindáček Milan – Broulík Miroslav, Chaloupka Jakub | ŽK: hráno bez karet | diváků: 60.

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Labuť Rychnov n. K. 15 14 0 1 66:23 39 3 0
2. Čermná n.O. 15 9 0 6 36:16 31 0 4
3. Solnice „B“ 15 11 0 4 52:25 30 3 0
4. Domašín 15 9 0 6 34:27 25 3 1
5. Lípa n. O. „B“ 15 7 0 8 20:29 21 3 3
6. Javornice „B“ 15 4 0 11 25:40 15 0 3
7. Kostelecká Lhota „B“ 15 4 0 11 17:34 12 2 2
8. Olešnice v O.h. 15 2 0 13 21:77 7 0 1

 

Čtenářská diskuze