OP III. třídy: V čele jsou o bod Petrovice – OP IV. třídy: Mat Domašína v samém závěru

20190825-3658

OP III. třídy: V čele jsou o bod Petrovice

RYCHNOVSKO – V druhém kole se s góly roztrhl pytel. Padlo jich 26!

 

Křovice – Vamberk B 4:1 (3:0)

Branky: 23. Práza David (pen.), 26. Práza David (pen.), 44. Hamerský Aleš (vl.), 50. Přikryl Adam – 58. Dostál Ondřej.

Rozhodčí: Fuchsa Tomáš – Jedlinský Miroslav, Halamka Jakub | ŽK: 86. O. Dostál, 87. M. Labik (oba Vamberk B) | diváků: 40.

 

Roveň – Labuť Rychnov 2:4 (1:3)

Branky: 12. Skopový Petr, 68. Sejkora David – 8. Dostál Josef, 17. Matuška David, 21. Mondík Michal, 85. Vejrych Radek.

Rozhodčí: Knapek Jaroslav | ŽK: 30. A. Štěpánek, 47. M. Dembický – 4. R. Páral, 33. D. Matuška, 65. A. Kočnar, 90. M. Amaral | diváků: 45.

 

Voděrady – Doudleby B 5:0 (4:0)

Branky: 12. Šimerda Petr, 19. Brich Jan, 36. Brich Jan, 41. Koráb Jakub, 51. Podsztavek Ondřej.

Rozhodčí: Reichl Petr | ŽK: hráno bez karet | diváků: 88.

 

Č. Meziříčí B – Dobré 1:5 (0:3)

Branky: 84. Havel Patrik – 15. Švorc Ondřej, 21. Pohl Luboš, 31. Sedláček Michal, 60. Dostál Jan, 71. Dostál Michal.

Rozhodčí: Zelinka Jiří – Knapek Jaroslav, Petr Jan | ŽK: 66. P. Tomášek, 87. J. Rezek – 49. M. Dostál | diváků: 113.

 

Petrovice – Solnice B 3:1 (2:0)

Branky: 17. Schober Václav, 26. Krejcar Jakub, 73. Maleček Tomáš – 85. Bednář Lukáš.

Rozhodčí: Hvězda Lukáš – Práza Radim | ŽK: 28. M. Bartoš, 53. J. Krajča – 60. M. Duzbaba | diváků: 76.

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Petrovice 2 2 0 0 6:2 6 0 0
2. Dobré 2 2 0 0 5:1 5 1 0
3. Křovice 2 2 0 0 8:5 5 1 0
4. Voděrady 2 1 0 1 5:0 4 0 1
5. Labuť Rychnov 2 1 0 1 8:6 4 0 1
6. Roveň 2 1 0 1 4:6 2 1 0
7. Č. Meziříčí B 2 1 0 1 3:7 2 1 0
8. Solnice B 2 0 0 2 3:5 1 0 1
9. Vamberk B 2 0 0 2 3:6 1 0 1
10. Doudleby B 2 0 0 2 1:8 0 0 0

 

OP IV. třídy: Mat Domašína v samém závěru

RYCHNOVSKO – Na čele tabulky jsou po dvou kolech tři šestibodové týmy.

 

Slatina – Rokytnice 1:2 (1:2)

Branky: 41. Kmoch Tomáš – 28. Levý Lukáš, 31. Havlíček Filip.

Rozhodčí: Špaček Ladislav | ŽK: 54. J. Vodák – 83. F. Havlíček | diváků: 50.

 

Domašín – Olešnice 4:3 (2:1)

Branky: 11. Kupka Josef (pen.), 13. Zjadin Miroslav, 89. Michalík Jan, 90. Michalík Jan – 33. Novotný Jaromír (pen.), 58. Fišer Jan, 60. Fišer Jan.

Rozhodčí: Halamka Jakub – Jedlinský Miroslav, Fuchsa Tomáš | ŽK: 32. D. Ohnoutek , 75. M. Pelan (oba Domašín) | ČK: 53. J. Krivčík (Olešnice) | diváků: 55.

 

20190825-3780

Javornice B – Lípa B 1:2 (0:1)

Branky: 70. Paštika Martin – 25. Pamánek Martin, 62. Provazník Lukáš.

Rozhodčí: Petr Jan – Špaček Ladislav, Práza Radim | ŽK: 44. V. Hlach, 65. L. Provazník (oba Lípa B) | diváků: 65.

 

K. Lhota B – Čermná 2:1 (1:0)

Branky: 28. Vídeňský Luděk, 56. Flíger Radek – 78. Dostál Petr.

Rozhodčí: Špaček Ladislav | ŽK: 75. R. Flíger – 43. T. Bárta | diváků: 68.

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. K. Lhota B 2 2 0 0 7:3 6 0 0
2. Rokytnice 2 2 0 0 5:1 6 0 0
3. Domašín 2 2 0 0 8:6 6 0 0
4. Čermná 2 1 0 1 5:2 3 0 0
5. Lípa B 2 1 0 1 5:5 3 0 0
6. Slatina 1 0 0 1 1:2 0 0 0
7. Olešnice 2 0 0 2 5:9 0 0 0
8. Javornice B 2 0 0 2 1:5 0 0 0
9. Dobruška C 1 0 0 1 0:4 0 0 0
Čtenářská diskuze