OP III. třídy – OP IV. třídy: Vedoucí celky vysoko vyhrály

DSC_0130

OP III. třídy

 

Křovice – Voděrady 1:2 (0:1)

Branky: 69. Šedek Michal – 10. Koráb Jakub, 65. Schejbal Michal.

Rozhodčí: Jedlinský Miroslav | ŽK: 42. Holoubek J. (Voděrady) | diváků: 118.

 

Slatina n. Zd. – Vamberk B 0:3 (0:1)

Branky: 13. Kotýza Jan, 61. Hlaváč Ondřej, 68. Dostál Ondřej.

Rozhodčí: Špaček Ladislav – Chaloupka Jakub | ŽK: 60. T. Mazura (Slatina) | diváků: 80.

 

Roveň – Č. Meziříčí B 7:1 (2:1)

Branky: 16. Havel Petr, 40. Běloušek Miroslav, 47. Sejkora Lukáš, 56. Krejsa Jan, 57. Havel Petr, 65. Skopový Petr, 73. Skopový Petr – 12. Bednář Roman.

Rozhodčí: Jindáček Milan | ŽK: 41. Běloušek (Roveň) | diváků: 41.

 

Rokytnice v O. h. – Dobré 2:3 (1:1)

Branky: 44. Miljevič Dominik, 47. Koukol Pavel – 27. Cvejn Pavel, 66. Pohl Luboš, 77. Poul Jiří.

Rozhodčí: Reichl Petr | ŽK: hráno bez karet | diváků: 66.

 

Doudleby n. O. B – Častolovice 1:5 (1:2)

Branky: 21. Kudláček Patrik (pen.) – 10. Brandejs Jan (pen.), 29. Přikryl Tomáš, 61. Přikryl Tomáš, 80. Bartoš Vladimír, 89. Brandejs Jan.

Rozhodčí: Vrána Jan – Bogdan Michal, Petr Jan | ŽK: 10. Hostinský, 12. Chaloupka, 78. Holub – 26. Kuhn, 73. Lux, 75. Kapucián | diváků: 70.

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Častolovice 13 12 0 1 62:14 35 1 0
2. Vamberk „B“ 13 10 0 3 45:26 30 1 1
3. Dobré 13 8 0 5 38:29 24 2 2
4. Roveň 13 6 0 7 24:24 19 0 1
5. Křovice 13 6 0 7 31:35 18 0 0
6. Doudleby n.O. „B“ 13 6 0 7 28:33 17 1 0
7. Voděrady 13 6 0 7 24:30 17 1 0
8. Č. Meziříčí „B“ 13 5 0 8 26:43 17 0 2
9. Slatina n.Zd. 13 4 0 9 18:34 12 0 0
10. Rokytnice v O.h. 13 2 0 11 23:51 6 1 1

 

OP IV. třídy

 

Labuť Rychnov n. K. – Lípa n. O. B 7:0 (6:0)

Branky: 1. Mondík Michal, 20. Pojezdala Petr (vl.), 28. Mondík Michal, 29. Mondík Michal, 32. Mondík Michal, 38. Blecha Pavel, 83. Majer Stanislav.

Rozhodčí: Jindáček Milan – Špaček Ladislav, Chaloupka Jakub | ŽK: hráno bez karet | diváků: 20.

 

Kostelecká Lhota B – Solnice 2:6 (2:3)

Branky: 27. Hejčl Pavel, 35. Vondráček Jan (pen.) – 9. Kubec Tomáš, 10. Cink Lukáš, 19. Cink Lukáš, 47. Kašpar David, 51. Pavlů Vladimír, 73. Nosek Pavel.

Rozhodčí: Bogdan Michal | ŽK: 40. Vondráček, 41. Andrýs (oba K. Lhota B) | diváků: 50.

 

Čermná n. O. – Domašín 3:0 (2:0)

Branky: 27. Vaněk Tomáš, 41. Tupec Roman, 52. Hajn Daniel.

Rozhodčí: Hvězda Lukáš | ŽK: 63. Vaněk – 21. Průša, 77. Škalda | diváků: 62.

 

Olešnice v O. h. – Javornice 4:1 (1:0)

Branky: 31. Novotný Jaromír, 55. Novotný Jaromír, 70. Novotný Jaromír, 75. Tamáš Emil (pen.) – 60. Hubek Petr.

Rozhodčí: Nosek Milan – Nosek Martin, Moravec Miroslav | ŽK: 31. Navrátil, 60. Tamáš, 84. Roller – 80. Hanyk, 84. Paštika | ČK: 87. Krivčík – Hanyk | diváků: 15.

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Labuť Rychnov n. K. 16 15 0 1 73:23 42 3 0
2. Čermná n.O. 16 10 0 6 39:16 34 0 4
3. Solnice „B“ 16 12 0 4 58:27 33 3 0
4. Domašín 16 9 0 7 34:30 25 3 1
5. Lípa n. O. „B“ 16 7 0 9 20:36 21 3 3
6. Javornice „B“ 16 4 0 12 26:44 15 0 3
7. Kostelecká Lhota „B“ 16 4 0 12 19:40 12 2 2
8. Olešnice v O.h. 16 3 0 13 25:78 10 0 1
Čtenářská diskuze