OP III. třídy: Inzultace ve Voděradech! – OP IV. třídy: Javornice a Solnice nadělovaly

DSC_0017

OP III. třídy: Inzultace ve Voděradech!

 

RYCHNOVSKO – Negativní událostí víkendového kola v OP III. třídy byla inzultace rozhodčího Noska hráčem Poulem z Dobrého v utkání ve Voděradech, po níž byl zápas ukončen!

 

Častolovice – Slatina n. Zd. 7:1 (2:0)

Branky: 10. V. Bartoš, 11. F. Šimerda, 50. J. Brandejs, 54. J. Brandejs, 68. Z. Dostál, 69. J. Brandejs, 76. J. Brandejs – 82. J. Svoboda.

Rozhodčí: Reichl Petr – Fuchsa Tomáš | ŽK: hráno bez karet | diváků: 66.

 

Rokytnice v O. h. – Křovice 2:0 (1:0)

Branky: 32. P. Koukol (pen.), 85. D. Miljevič.

Rozhodčí: Vrána Jan – Chaloupka Jakub | ŽK: 45. F. Havlíček, 52. A. Vídenský, 79. P. Kunc, 90. R. Hloušek (všichni Rokytnice) | diváků: 35.

 

Č. Meziříčí B – Vamberk B 2:5 (1:2)

Branky: 19. A. Hrubý, 81. R. Bednář – 4. O. Dostál, 14. T. Mudruňka, 51. O. Halamka, 73. O. Hlaváč, 76. M. Cit (pen.).

Rozhodčí: Štancl Oldřich | ŽK: 75. P. Frynta – 63. J. Bechný | diváků: 50.

 

Voděrady – Dobré 0:1 (0:1) nedohráno pro inzultaci rozhodčího hráčem Dobrého v 65. min.

Branky: 9. J. Dostál.

Rozhodčí: Nosek Milan – Broulík Miroslav | ŽK: 4. Z. Arnošt, 38. M. Sedláček, 50. J. Pohl | ČK: 56. L. Pohl, 65. J. Poul (oba Dobré) | diváků: 50.

 

Doudleby n. O. B – Roveň 3:2 (2:1)

Branky: 31. V. Gärtner, 75. P. Luňáček, 80. P. Luňáček – 57. P. Skopový, 85. M. Dembický.

Rozhodčí: Mucha Milan – Knapek Jaroslav, Broulík Miroslav | ŽK: 71. M. Čejpa – 10. M. Havlena, 85. M. Staporek | diváků: 65.

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Častolovice 16 15 0 1 81:18 44 1 0
2. Vamberk „B“ 16 11 0 5 54:36 33 1 1
3. Dobré 15 9 0 6 45:35 27 2 2
4. Voděrady 15 8 0 7 30:32 23 1 0
5. Č. Meziříčí „B“ 16 7 0 9 37:53 23 0 2
6. Křovice 16 7 0 9 37:44 21 0 0
7. Doudleby n.O. „B“ 16 7 0 9 32:41 20 1 0
8. Roveň 16 6 0 10 27:37 19 0 1
9. Rokytnice v O.h. 16 5 0 11 33:52 15 1 1
10. Slatina n.Zd. 16 4 0 12 22:50 12 0 0

 

 

OP IV. třídy: Javornice a Solnice nadělovaly

RYCHNOVSKO – O víkendu padaly góly v Javornici, která naložila Domašínu a v Lípě, kde úřadovala Solnice.

 

Labuť Rychnov n. K. – Čermná n. O. 3:2 (1:1)

Branky: 44. Miroslav Mondík, 60. Michal Mondík, 75. P. Ullrich – 42. D. Hajn, 63. J. Absolon.

Rozhodčí: Jedlinský Miroslav | ŽK: 85. L. Kroupa, M. Novák (oba Čermná) | diváků: 25.

 

Javornice B – Domašín 5:0 (1:0)

Branky: 38. J. Hubek, 47. L. Plesl (pen.), 81. L. Plesl, 85. J. Pavlovec (pen.), 90. J. Pavlovec.

Rozhodčí: Moravec Miroslav – Špaček Ladislav, Plocek Luboš | ŽK: 58. M. Paštika – 18. A. Hrudík, 32. Z. Dragúň, 62. R. Průša, 84. M. Trudič | diváků: 44.

 

Lípa n. O. B – Solnice B 0:6 (0:5)

Branky: 4. T. Drašnar, 12. L. Cink, 15. L. Cink, 38. Z. Štěpán (pen.), 43. L. Cink, 67. P. Nosek.

Rozhodčí: Práza Radim – Hvězda Lukáš, Bogdan Michal | ŽK: 62. P. Pojezdala – 39. T. Drašnar | diváků: 35.

 

Olešnice v O. h. – Kostelecká Lhota B 2:2 (1:0) na pen. 4:3

Branky: 27. O. Šrůtek, 70. M. Štěpánek – 53. J. Linek, 55. J. Rypal (pen.).

Rozhodčí: Zelinka Jiří – Machač Libor, Hloušek Jakub | ŽK: 39. J. Linek, 69. V. Sršeň (Kostelecká Lhota B) | diváků: 52.

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Labuť Rychnov n. K. 19 17 0 2 86:30 48 3 0
2. Solnice „B“ 19 15 0 4 79:31 42 3 0
3. Čermná n.O. 19 11 0 8 46:30 37 0 4
4. Lípa n. O. „B“ 19 9 0 10 36:45 27 3 3
5. Domašín 19 9 0 10 38:50 25 3 1
6. Javornice „B“ 19 6 0 13 37:48 21 0 3
7. Kostelecká Lhota „B“ 19 5 0 14 24:47 16 2 3
8. Olešnice v O.h. 19 4 0 15 31:96 12 1 1
Čtenářská diskuze