OP III. třídy: Hattrick Mondíka na body nestačil – OP IV. třídy: Dokonalý obrat Dobrušky C

20190929-8749

OP III. třídy: Hattrick Mondíka na body nestačil

RYCHNOVSKO – Oba vedoucí týmy vyhrály venku a odtrhly se od zbytku tabulky.

 

Roveň – Doudleby B 3:3 (2:0) na pen. 5:6

Branky: 27. P. Skopový, 38. P. Skopový, 75. D. Zahradník – 76. J. Chaloupka, 80. P. Luňáček, 83. J. Roleček.

Rozhodčí: Knapek Jaroslav | ŽK: 85. D. Sejkora – 35. P. Kudláček | ČK: 17. M. Pastva (Doudleby B) | diváků: 39.

 

Labuť Rychnov – Voděrady 3:4 (1:3)

Branky: 6., 78., 89. Michal Mondík – 9. T. Falta, 25. J. Koráb, 42. D. Toman, 48. S. Holoubek.

Rozhodčí: Nosek Milan | ŽK: 84. L. Mondík (Labuť RK) | diváků: 34.

 

Vamberk B – Dobré 1:3 (1:1)

Branky: 35. A. Chochola – 12. J. Dostál, 72. J. Dostál, 80. M. Sedláček.

Rozhodčí: Plocek Luboš – Nedvídek Miroslav | ŽK: 36. M. Bakus, 78. F. Mikyska (oba Vamberk B) | diváků: 40.

 

Petrovice – Křovice 1:1 (1:1) na pen. 4:3

Branky: 39. V. Schober – 25. M. Vrba.

Rozhodčí: Petr Jan | ŽK: 52. F. Ullrich, 68. J. Lodr (oba Petrovice) | diváků: 50.

 

Solnice B – Č. Meziříčí B 3:3 (1:2) na pen. 5:3

Branky: 38. V. Pavlů, 53. Z. Štěpán (pen.), 77. T. Drašnar – 10. R. Bednář, 40. J. Fiala, 90. J. Fiala (pen.).

Rozhodčí: Hvězda Lukáš – Gernát Lukáš | ŽK: 54. T. Drašnar, 63. S. Olejarz, 86. M. Veverka – 37. Z. Roubal, 52. P. Tomášek | ČK: 90. S. Olejarz , 90. T. Cink (oba Solnice B) | diváků: 103.

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Dobré 8 8 0 0 26:7 22 2 0
2. Voděrady 8 7 0 1 30:10 21 1 1
3. Křovice 8 4 0 4 14:13 12 2 2
4. Vamberk B 8 3 0 5 16:20 10 0 1
5. Roveň 8 3 0 5 19:24 10 1 2
6. Labuť Rychnov 7 3 0 4 22:21 9 1 1
7. Petrovice 8 3 0 5 13:20 9 1 1
8. Solnice B 8 2 0 6 17:22 8 1 3
9. Doudleby B 7 3 0 4 11:16 8 1 0
10. Č. Meziříčí B 8 3 0 5 13:28 8 2 1

OP IV. třídy: Dokonalý obrat Dobrušky C

RYCHNOVSKO – Dokonalý obrat předvedlo dobrušské céčko v Domášíně, kde prohrávalo po poločase o dva góly.

 

Olešnice – Slatina 0:7 (0:3)

Branky: 6. M. Bednář, 28. P. Myšák, 36. O. Michalička, 62. R. Samek, 75. R. Samek, 83. F. Svoboda, 88. F. Svoboda.

Rozhodčí: Hvězda Lukáš | ŽK: hráno bez karet | diváků: 25.

 

Čermná – Javornice B 2:2 (1:1) na pen. 3:4

Branky: 40. T. Kroupa, 77. M. Novák – 44. J. Pavlovec, 66. T. Plašil.

Rozhodčí: Mucha Milan | ŽK: hráno bez karet | diváků: 22.

 

Domašín – Dobruška C 4:5 (3:1)

Branky: 7. J. Čančara, 20. J. Michalík, 23. J. Mervart, 48. J. Mervart – 26. L. Veverka, 55. J. Zrzavý, 61. P. Petera, 62. M. Štětina, 73. J. Zrzavý.

Rozhodčí: Reichl Petr | ŽK: 60. M. Jelen, 82. J. Michalík (oba Domašín) | diváků: 66.

 

K. Lhota B – Lípa B 0:6 (0:3)

Branky: 35. A. Kapucián, 36. E. Charvát, 44. A. Kapucián, 51. A. Kapucián, 65. A. Rodr, 80. M. Kubánek.

Rozhodčí: Knapek Jaroslav | ŽK: 78. P. Pojezdala (Lípa B) | diváků: 53.

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Rokytnice 6 6 0 0 24:4 18 0 0
2. Slatina 7 5 0 2 22:10 14 1 0
3. Domašín 7 4 0 3 20:17 12 0 0
4. Dobruška C 7 4 0 3 22:21 12 0 0
5. Lípa B 7 4 0 3 30:18 11 1 0
6. Javornice B 8 3 0 5 22:25 9 1 1
7. K. Lhota B 6 3 0 3 12:16 9 0 0
8. Čermná 7 2 0 5 15:10 8 0 2
9. Olešnice 7 0 0 7 8:54 0 0 0

 

Čtenářská diskuze