OP III. třídy: Čtyřikrát rozhodovaly penalty – OP IV. třídy: Střelci na úvod brankáře nešetřili

Ilustrační foto.

Ilustrační foto.

OP III. třídy: Čtyřikrát rozhodovaly penalty

RYCHNOVSKO – Úvodní kolo bylo ve znamení remíz.

 

Labuť Rychnov – Křovice 4:4 (1:2) na pen. 5:6

Branky: 9. Vejrych Radek, 55. Mondík Michal, 75. Ullrich Pavel, 89. Mondík Michal – 26. Práza David (pen.), 28. Moravec Matěj, 53. Přikryl Adam, 68. Moravec Matěj.

Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Broulík Miroslav | ŽK: hráno bez karet | diváků: 35.

 

Vamberk B – Č. Meziříčí B 2:2 (2:1) na pen. 5:6

Branky: 4. Chochola Karel, 21. Labik Milan – 41. Vošvrda Kamil, 83. Schejbal Michal.

Rozhodčí: Reichl Petr | ŽK: 88. O. Dostál (Vamberk B) | diváků: 66.

 

Dobré – Voděrady 0:0 na pen. 3:2

Rozhodčí: Knapek Jaroslav – Špaček Ladislav, Machač Libor | ŽK: 73. P. Šimerda, 90. M. Schejbal (oba Voděrady) | diváků: 90.

 

Doudleby B – Petrovice 1:3 (1:0)

Branky: 35. J. Flekr – 63. J. Krejcar, 79. K. Baťha, 84. V. Schober.

Rozhodčí: Petr Jan – Moravec Miroslav, Hvězda Lukáš | ŽK: 44. J. Chaloupka – 63. V. Schober, 70. A. Ptáček, 80. J. Krejcar, 85. T. Maleček | ČK: 86. P. Chaloupka (Doudleby B) | diváků: 93.

 

Solnice B – Roveň 2:2 (2:1) na pen. 4:5

Branky: 2. Z. Štěpán (pen.), 20. T. Drašnar – 41. P. Skopový, 49. P. Skopový.

Rozhodčí: Plocek Luboš – Jindáček Milan, Mucha Milan | ŽK: 75. Z. Štěpán – 82. A. Štěpánek, 83. P. Havel | diváků: 50.

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Petrovice 1 1 0 0 3:1 3 0 0
2. Křovice 1 1 0 0 4:4 2 1 0
3. Roveň 1 1 0 0 2:2 2 1 0
4. Č. Meziříčí B 1 1 0 0 2:2 2 1 0
5. Dobré 1 1 0 0 0:0 2 1 0
6. Labuť Rychnov 1 0 0 1 4:4 1 0 1
7. Vamberk B 1 0 0 1 2:2 1 0 1
8. Solnice B 1 0 0 1 2:2 1 0 1
9. Voděrady 1 0 0 1 0:0 1 0 1
10. Doudleby B 1 0 0 1 1:3 0 0 0

 

OP IV. třídy: Střelci na úvod brankáře nešetřili

RYCHNOVSKO – První výhru v nové sezoně věnovali fotbalisté a celý realizační tým Domašína Josefu Podolskému „do nebe“.

 

Olešnice – K. Lhota B 2:5 (1:2)

Branky: 20. Krivčík Jan, 64. Novotný Jaromír – 6. Linek Jakub, 36. Rypal Josef, 65. Vondráček Jan (pen.), 70. Andrýs Miloš, 80. Makalouš Ladislav.

Rozhodčí: Nosek Milan | ŽK: 60. J. Krivčík – 50. R. Flíger | ČK: 70. R. Šopík (Olešnice) | diváků: 80.

 

Čermná – Dobruška C 4:0 (1:0)

Branky: 23. Vaněk Tomáš, 81. Dostál Petr, 51. Vaněk Tomáš, 84. Dostál Petr.

Rozhodčí: Gernát Lukáš – Fuchsa Tomáš| ŽK: 16. M. Vacek (Dobruška C) | diváků: 50.

 

Rokytnice – Javornice B 3:0 (2:0)

Branky: 10. Presbruchý Radek, 35. Presbruchý Radek, 71. Stoklas Jakub.

Rozhodčí: Jindáček Milan | ŽK: hráno bez karet | diváků: 80.

 

Lípa B – Domašín 3:4 (2:2)

Branky: 11. R. Petruščak, 33. V. Hlach, 53. R. Petruščak (pen.) – 7. M. Zjadin (pen.), 35. J. Michalík, 59. J. Michalík, 83. M. Pelan.

Rozhodčí: Vrána Jan | ŽK: 45. R. Petruščak, 90. J. Vlček, 91. M. Pamánek – 43. P. Jelen | diváků: 33.

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Čermná 1 1 0 0 4:0 3 0 0
2. K. Lhota B 1 1 0 0 5:2 3 0 0
3. Rokytnice 1 1 0 0 3:0 3 0 0
4. Domašín 1 1 0 0 4:3 3 0 0
5. Lípa B 1 0 0 1 3:4 0 0 0
6. Olešnice 1 0 0 1 2:5 0 0 0
7. Javornice B 1 0 0 1 0:3 0 0 0
8. Dobruška C 1 0 0 1 0:4 0 0 0

 

Čtenářská diskuze