OP III. třídy: Častolovice vyškolily Vamberk B – OP IV. třídy: První výhra Lhoty B

OP III. třídy: Častolovice vyškolily Vamberk B

RYCHNOVSKO – Ve Vamberku se utkaly dva týmy v přímém souboji o první místo. Lépe z něj vyšli hosté z Častolovic, kteří nasypali do domácí branky pět gólů.

 

Křovice – Doudleby n. O. B 4:0 (1:0)

Branky: 42. Práza David, 49. Paďour Jan (pen.), 61. Šedek Michal, 40. Moravec Matěj.

Rozhodčí: Hrubý Miloš – Moravec Miroslav, Hvězda Lukáš | ŽK: 46. Šeda (Křovice) | diváků: 19.

 

Roveň – Voděrady 2:1 (0:1)

Branky: 63. Staporek Michal, 86. Zahradník David – 35. Koráb Jakub.

Rozhodčí: Jedlinský Miroslav | ŽK: 31. J. Rozum, 31. P. Skopový, 90. P. Hanuš – 38. P. Řezníček | diváků: 55.

 

Slatina n. Z. – Dobré 3:2 (0:1)

Branky: 78. Bednář Martin, 78. Svoboda Filip (pen.), 83. Dostál Jan (vl.) – 21. Dostál Jan, 75. Sedláček Michal.

Rozhodčí: Vrána Jan – Halamka Jakub | ŽK: 84. M. Hovad – 42. M. Pašta, 60. J. Poul | ČK: 77. J. Chmela (Dobré) | diváků: 60.

 

Vamberk B – Častolovice 1:5 (0:1)

Branky: 68. Cvejn Michal (vl.) – 12. Mráz Petr, 75. Suchý Aleš, 80. Kapucián Lukáš, 87. Bartoš Vladimír, 90. Bartoš Vladimír.

Rozhodčí: Jedlinský Luboš | ŽK: 28. T. Mudruňka, 43. P. Blecha, 51. A. Hamerský, 82. J. Handl, 84. D. Hamerský – 38. V. Bartoš | diváků: 75.

 

České Meziříčí B – Rokytnice v O. h. 2:2 (2:1) na pen. 3:4

Branky: 11. Bednář Roman, 45. Tomášek Petr – 26. Kunc Petr, 62. Miljevič Dominik.

Rozhodčí: Reichl Petr – Nosek Martin, Nosek Milan | ŽK: 86. A. Hrubý – 81. R. Presbruchý, 84. F. Havlíček | diváků: 99.

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Častolovice 8 7 0 1 37:10 20 1 0
2. Vamberk „B“ 8 7 0 1 32:17 20 1 0
3. Dobré 8 4 0 4 22:17 13 1 2
4. Č. Meziříčí „B“ 8 4 0 4 18:23 13 0 1
5. Křovice 8 4 0 4 23:24 12 0 0
6. Roveň 8 3 0 5 11:18 10 0 1
7. Doudleby n.O. „B“ 8 3 0 5 17:20 9 0 0
8. Slatina n.Zd. 8 3 0 5 13:24 9 0 0
9. Voděrady 8 3 0 5 13:21 8 1 0
10. Rokytnice v O.h. 8 2 0 6 15:27 6 1 1

 

IMG_0063

OP IV. třídy: První výhra Lhoty B

RYCHNOVSKO – V osmém kole se první výhry a prvních bodů dočkalo béčko Kostelecké Lhoty. Jinak se žádné překvapení nezrodilo a favorité zvítězili.

 

Labuť Rychnov n. K. – Javornice B 4:0 (4:0)

Branky: 2. Mondík Michal, 13. Mondík Michal (pen.), 19. Mondík Michal, 30. Müller Filip.

Rozhodčí: Halamka Jakub – Jedlinský Luboš, Jedlinský Miroslav | ŽK: 12. M. Plašil, 27. M. Paštika (oba Javornice B) | diváků: 45.

 

Čermná n. O. – Lípa n. O. 5:0 (1:0)

Branky: 39. Nehyba Jaromír (vl.), 62. Vosáhlo Jan (pen.), 64. Absolon Jakub, 65. Absolon Jakub, 68. Absolon Jakub.

Rozhodčí: Steklík Lukáš | ŽK: hráno bez karet | diváků: 53.

 

Kostelecká Lhota B – Domašín 3:0 (2:0)

Branky: 6. Rypal Josef, 45. Rypal Josef, 52. Hejčl Pavel.

Rozhodčí: Reichl Petr – Plocek Luboš | ŽK: 86. J. Adamčiak – 33. R. Průša | diváků: 66.

 

Olešnice v O. h. – Solnice B 0:7 (0:4)

Branky: 1. Švorc Michal, 11. Nosek Martin, 17. Drašnar Tomáš, 23. Kubec Tomáš, 64. Baudyš Dominik, 74. Švorc Michal, 89. Kubec Tomáš.

Rozhodčí: Moravec Miroslav | ŽK: 43. D. Pola – 65. Z. Štěpán, 79. M. Veverka | diváků: 25.

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Solnice „B“ 8 7 0 1 28:7 20 1 0
2. Labuť Rychnov n. K. 8 7 0 1 31:17 19 2 0
3. Čermná n.O. 8 6 0 2 20:10 19 0 1
4. Domašín 8 4 0 4 16:13 12 1 1
5. Lípa n. O. „B“ 8 3 0 5 14:21 10 0 1
6. Javornice „B“ 8 2 0 6 13:17 7 0 1
7. Olešnice v O.h. 8 2 0 6 13:34 6 0 0
8. Kostelecká Lhota „B“ 8 1 0 7 10:26 3 0 0
Čtenářská diskuze