OP III. třídy: Častolovice už slaví postup! – OP IV. třídy: Překvapivá prohra Labutě v Kostelecké Lhotě

DSCN9404

OP III. třídy: Častolovice už slaví postup!

RYCHNOVSKO – Patnácté kolo rozhodlo o tom, že jistotu postupu získaly po zaváhání Vamberka B tři kola před koncem Častolovice!

 

Vamberk B – Voděrady 2:4 (0:0)

Branky: 69. M. Kráčmer, 77. M. Kráčmer – 57. M. Schejbal, 73. O. Podsztavek, 76. J. Koráb, 87. J. Koráb.

Rozhodčí: Nosek Martin – Jedlinský Miroslav, Broulík Miroslav | ŽK: 64. M. Kráčmer, 74. O. Dostál, 83. O. Kotyza – 55. S. Holoubek | ČK: 27. T. Sýkora (Vamberk B) | diváků: 33.

 

Křovice – Č. Meziříčí B 2:5 (1:0)

Branky: 29. M. Šedek, 76. J. Rada – 47. D. Fiala, 49. D. Baše, 71. D. Fiala, 81. R. Bednář, 89. A. Hrubý.

Rozhodčí: Reichl Petr | ŽK: hráno bez karet | diváků: 66.

 

Slatina n. Zd. – Rokytnice v O. h. 0:5 (0:2)

Branky: 2. P. Koukol, 9. L. Hůlka, 47. D. Miljevič, 57. D. Miljevič, 70. L. Houser.

Rozhodčí: Špaček Ladislav | ŽK: 28. J. Svoboda, 70. T. Kmoch – 60. L. Houser, 72. F. Havlíček | diváků: 85.

 

Roveň – Častolovice 0:7 (0:4)

Branky: 3. P. Duzbaba, 12. J. Brandejs (pen.), 25. A. Suchý, 43. J. Brandejs, 47. V. Bartoš, 49. V. Bartoš, 57. J. Brandejs.

Rozhodčí: Knapek Jaroslav | ŽK: 54. J. Krejsa – 39. J. Brandejs, 52. M. Lux, 55. M. Slavík | diváků: 45.

 

Dobré – Doudleby n. O. B 4:1 (1:1)

Branky: 13. O. Švorc, 48. J. Dostál, 80. J. Dostál, 85. J. Nosek – 45. J. Chaloupka.

Rozhodčí: Gernát Lukáš | ŽK: hráno bez karet | diváků: 40.

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Častolovice 15 14 0 1 74:17 41 1 0
2. Vamberk „B“ 15 10 0 5 49:34 30 1 1
3. Dobré 15 9 0 6 45:35 27 2 2
4. Voděrady 15 8 0 7 30:32 23 1 0
5. Č. Meziříčí „B“ 15 7 0 8 35:48 23 0 2
6. Křovice 15 7 0 8 37:42 21 0 0
7. Roveň 15 6 0 9 25:34 19 0 1
8. Doudleby n.O. „B“ 15 6 0 9 29:39 17 1 0
9. Rokytnice v O.h. 15 4 0 11 31:52 12 1 1
10. Slatina n.Zd. 15 4 0 11 21:43 12 0 0

 

 

OP IV. třídy: Překvapivá prohra Labutě v Kostelecké Lhotě

RYCHNOVSKO – Teprve podruhé v sezoně prohrála rychnovská Labuť, o to překvapivější je, že to bylo na hřišti předposledního béčka Kostelecké Lhoty.

 

Olešnice v O. h. – Lípa n. O. B 1:6 (1:3)

Branky: 43. J. Novotný – 3. V. Hlach, 10. J. Nehyba, 39. L. Vilímek, 47. D. Mondík, 55. R. Petruščak (pen.), 77. O. Kollár (pen.).

Rozhodčí: Fuchsa Tomáš – Jedlinský Miroslav, Broulík Miroslav | ŽK: 60. L. Roller, 77. R. Šopík (oba Olešnice) | ČK: 65. L. Roller (Olešnice) | diváků: 20.

 

Čermná n. O. – Javornice B 3:1 (1:0)

Branky: 16. T. Vaněk, 75. T. Vaněk, 83. P. Dostál – 63. P. Hubek.

Rozhodčí: Gernát Lukáš | ŽK: 49. D. Kubias (Čermná) | diváků: 50.

 

Domašín – Solnice B 2:5 (1:1)

Branky: 15. J. Mervart, 72. J. Michalík – 32. L. Bednář, 63. L. Cink, 71. S. Olejarz, 78. R. Zima, 86. L. Cink.

Rozhodčí: Machač Libor | ŽK: 61. S. Olejarz (Solnice B) | diváků: 38.

 

Kostelecká Lhota B – Labuť Rychnov n. K. 2:0 (1:0)

Branky: 29. R. Svatoš, 85. R. Svatoš.

Rozhodčí: Plocek Luboš – Jindáček Milan, Špaček Ladislav | ŽK: 51. J. Vondráček – 27. M. Mondík, 68. T. Mondík | diváků: 66.

 

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Labuť Rychnov n. K. 18 16 0 2 83:28 45 3 0
2. Solnice „B“ 18 14 0 4 73:31 39 3 0
3. Čermná n.O. 18 11 0 7 44:27 37 0 4
4. Lípa n. O. „B“ 18 9 0 9 36:39 27 3 3
5. Domašín 18 9 0 9 38:45 25 3 1
6. Javornice „B“ 18 5 0 13 32:48 18 0 3
7. Kostelecká Lhota „B“ 18 5 0 13 22:45 15 2 2
8. Olešnice v O.h. 18 3 0 15 29:94 10 0 1
Čtenářská diskuze