OP II. třídy: Zdelov zatápí Vamberku ve hře o postup do I.B.třídy – OP IV. třídy: Tři načepované desítky ve „čtyřce“!

DSCN9386

OP II. třídy: Zdelov zatápí Vamberku ve hře o postup do 1.B.třídy

RYCHNOVSKO – Kromě tlačenice na čele tabulky zaujala demolice béčka Dobrušky domácími Černíkovicemi.

Baník Vamberk A – SK Petrovice n. O. 5:1 (3:1)

Branky: 3. D. Kárník, 9. D. Kárník, 18. D. Kárník, 62. D. Kárník, 87. P. Šimeček – 41. J. Halíř.

Rozhodčí: Moravec Miroslav – Nosek Martin | ŽK: 51. J. Kotýza, 73. O. Dostál – 44. M. Pacholík | diváků: 88.

Baník Vamberk A: M. Cit – O. Kotyza, K. Chochola, A. Chochola, M. Šrom (46. Ji. Kotýza), D. Halamka (71. P. Šimeček), M. Malý, D. Kárník (71. Ja. Kotýza), D. Hamerský, R. Ptáček, R. Müller (71. O. Dostál).

SK Petrovice n. O.: K. Baťha – M. Pacholík, S. Jech (33. Pe. Křížek), M. Lukášek, T. Maleček, F. Ullrich, O. Karlík, J. Maršík, A. Ptáček, T. Vilímek, J. Halíř.

P. Potužník (trenér Baník Vamberk A): „Ráz utkání ovlivnily tři rychlé góly. V 18. minutě jsme vedli už 3:0 a v poklidu jsme zápas dovedli do vítězného konce.“

FK Deštné v O. h. – Sokol Žďár n. O. 2:4 (1:2)

Branky: 18. J. Koza, 87. Z. Novák (vl.) – 28. B. Kolář, 36. R. Kyral, 51. B. Kolář, 75. R. Kyral.

Rozhodčí: Špaček Ladislav – Broulík Miroslav | ŽK: 35. L. Levý, 67. J. Koza, 70. P. Kříž – 59. M. Baše, 70. M. Šrajbr | diváků: 50.

FK Deštné v O. h.: M. Bartoš – J. Koza, J. Slavíček, P. Kříž, R. Práza, J. Sýkora, F. Joneš, M. Tuček, L. Levý, J. Vítek, M. Vávra.

Sokol Žďár n. O.: M. Šrajbr – B. Kolář, J. David, R. Kyral, M. Winkler (83. M. Krčmář), P. Rydrych, L. Kafka (79. L. Sajdl), J. Moravec, J. Šípek (63. R. Veselka), Z. Novák, M. Baše.

FC Zdelov 1963 – FC Spartak Rychnov n. K. B 5:3 (1:3)

Branky: 3. D. Komárek, 60. D. Komárek, 80. K. Řičař, 88. L. Homola (vl.), 90. K. Řičař – 4. V. Čech, 19. D. Trejtnar, 36. V. Čech.

Rozhodčí: Hloušek Jakub – Hvězda Lukáš, Gernát Lukáš | ŽK: 24. M. Zeman, 54. R. Zeman, 90. R. Dostálek – 8. V. Čech, 73. T. Handa | ČK: 85. V. Čech (Rychnov B) | diváků: 125.

FC Zdelov 1963: M. Vik – M. Maňas, P. Nedvídek (21. M. Bodlák), K. Vašátko (82. A. Lipenský), R. Dostálek, D. Komárek, M. Neubecker, R. Zeman, R. Jedlička, L. Hlaváč (46. K. Řičař), M. Zeman (25. J. Pacek).

FC Spartak Rychnov n. K. B: D. Holoubek – D. Trejtnar, T. Vik, P. Ullrich, T. Polívka, L. Homola, P. Bažo, T. Handa, J. Holoubek, T. Bárta, V. Čech.

M. Zeman (trenér FC Zdelov 1963): „V utkání o ,první´ příčku tabulky jsme se museli obejít bez 4 hráčů základní sestavy, přesto jsme chtěli Rychnovu oplatit podzimní porážku. Již ve třetí minutě jsme šli do vedení krásnou brankou Davida Komárka. Jenže poté se dostal ke slovu Rychnov a začal nás výrazně přehrávat. Vstřelil nám 3 branky, a kdyby poločas skončil 1:6, tak by se nikdo nemohl divit, protože soupeř zavraždil 3 další tutovky. My jsme navíc museli střídat pro zranění 3 hráče ještě v první půli a nevypadalo to s námi vůbec dobře. Fotbal ale nemá logiku a soupeři, který přijel v 11 hráčích, došly síly a my se vrátili zpět do hry. Navíc se jim zranil Vik a tak začala naše ,přesilovka´.  Naši hráči hnáni našimi skvělými fanoušky v čele s místním hasičským sborem se postarali o neskutečný happyend a utkání otočili v náš prospěch. Toto utkání se rozhodně zapíše jako jedno z těch nezapomenutelných. Nejsem žádný sázkař, ale na naši výhru bych po poločase nevsadil ani zlámanou grešli, o to víc si výhry cením!“

Sokol Lukavice – Sokol Křivice 2:1 (1:1)

Branky: 17. L. Nosek, 61. T. Šabata – 10. V. Zima.

Rozhodčí: Koza Martin – Nohejl Kryštof, Česák Tomáš | ŽK: 44. J. Chmelař, 88. L. Nosek, 93. T. Ryška (všichni Lukavice) | diváků: 98.

Sokol Lukavice: V. Vaněček – R. Pross, T. Šabata (79. R. Hebký), J. Chmelař (84. T. Ryška), T. Janoušek – P. Drašnar, Z. Kába, M. Cvejn, L. Nosek – D. Boško, M. Filip.

Sokol Křivice: T. Kučera – V. Zima, J. Lochman, D. Brandejs, L. Štěpán, P. Jícha, M. Kočí, V. Zima, J. Vlček, D. Poláček (60. M. Engler), J. Sršeň.

Martin Lev (PR manažer Sokol Lukavice): „V sobotu se v Lukavici odehrál za pěkného počasí a důstojné divácké kulise těžký zápas s houževnatým soupeřem. Křivice šly brzo do vedení, ale na to jsme dokázali reagovat a během necelých deseti minut, kdy se trefil Lukáš Nosek. Aktivní Křivice hrály bojovně, ale chybělo jim trochu štěstí. To se přiklonilo na naši stranu v 60. minutě, kdy se trefil náš Tomáš Šabata a tak jsme v tomto bojovném zápase dokázali udržet všechny body doma. Mladí rozhodčí, kteří k nám přijeli z Královéhradecka, ostudu také určitě neudělali. Do dalšího zápasu: Lukavice, olé!“

Sokol Černíkovice – SK Dobruška B 8:2 (5:1)

Branky: 24. D. Hanuš, 25. M. Vašata, 26. M. Vašata, 37. D. Hanuš, 41. V. Orlov, 50. J. Hanuš, 59. J. Hanuš, 89. D. Hanuš – 6. L. Veverka, 74. P. Petera.

Rozhodčí: Špaček Ladislav, Štěpánková Marika | ŽK: hráno bez karet | diváků: 80.

Sokol Černíkovice: R. Zahradník – J. Plašil, I. Kučera (51. P. Kopecký), J. Hanuš, D. Hanuš, Mat. Vašata (61. M. Hovorka), V. Orlov (74. Mar. Vašata), M. Pavel (61. O. Kotevych), M. Stodůlka, P. Víteček (51. J. Voltr), R. Mondík.

SK Dobruška B: L. Petera – M. Lemfeld, P. Petera, M. Štětina (55. J. Fidra), L. Veverka, M. Týfa, V. Balek, M. Brožek, M. Phan (58. T. Krahulec), Š. Brožek, F. Šotola.

Loko Borohrádek – Sokol Kostelecká Lhota A 2:1 (1:0)

Branky: 27. J. Gronych, 53. D. Brendl – 81. R. Svatoš (pen.).

Rozhodčí: Jindáček Milan – Chaloupka Jakub, Broulík Miroslav | ŽK: 89. T. Moravec – 71. L. Oberreiter | diváků: 68.

Loko Borohrádek: M. Lifka – D. Malý, J. Bílek, J. Gronych, D. Brendl, M. Janeček, T. Sazima, F. Liška, P. Matějus, J. Kněžour, J. Čermák.

Sokol Kostelecká Lhota A: M. Vavřinec – L. Andrle, J. Filip, O. Plocek, D. Rešl, J. Rypal, P. Jakubec, J. Pápay, L. Oberreiter, R. Svatoš, R. Štěpán.

13. Petrovice n.O. 21 2 0 19 22:80 8 0 2

OP IV. třídy: Tři načepované desítky ve „čtyřce“!

RYCHNOVSKO – O vítězi dvou nejnižších okresních soutěžích se zdá být rozhodnuto. Se závěrem sezony pálí střelci ostošest!

Labuť Rychnov n. K. – Olešnice v O. h. 10:3 (7:1)

Branky: 1. M. Mondík, 5. M. Mondík, 9. T. Mondík, 19. T. Mondík, 30. P. Blecha, 32. F. Müller, 40. L. Kubín, 55. F. Müller, 65. F. Müller, 74. Amaral – 43. M. Mondík (vl.), 81. R. Cejnar, 89. M. Jirásek.

Rozhodčí: Knapek Jaroslav | ŽK: hráno bez karet | diváků: 25.

Javornice B – Kostelecká Lhota B 5:1 (3:0)

Branky: 7. L. Harbich, 25. O. Nosek, 30. K. Široký, 51. J. Pavlovec, 80. M. Paštika – 87. P. Hejčl.

Rozhodčí: Mucha Milan – Práza Radim, Petr Jan | ŽK: 70. L. Plesl (Javornice B) | diváků: 48.

Lípa n. O. B – Domašín 10:2 (3:1)

Branky: 5. R. Petruščak, 34. A. Rodr, 40. J. Vlček, 54. V. Hlach, 57. D. Mondík, 63. V. Hlach, 66. J. Vlček, 67. V. Hlach, 71. R. Petruščak, 82. V. Hlach – 24. J. Michalík, 50. J. Michalík.

Rozhodčí: Zelinka Jiří – Knapek Jaroslav, Hloušek Jakub | ŽK: hráno bez karet | diváků: 50.

Solnice B – Čermná n. O. 10:2 (5:1)

Branky: 13. T. Kubec, 17. L. Bednář, 33. T. Drašnar, 34. S. Olejarz, 41. T. Drašnar, 52. P. Nosek, 54. L. Cink, 57. L. Cink, 59. T. Kubec, 62. L. Cink – 42. T. Vaněk, 85. T. Vaněk.

Rozhodčí: Hvězda Lukáš – Jedlinský Miroslav, Moravec Miroslav | ŽK: 10. T. Bárta, 44. L. Šikl (oba Čermná) | diváků: 31.