Okresní přebory dopadly na výbornou!

09RYCHNOV N. K. - O uplynulém víkendu se na rychnovské kuželně odehrály okresní přebory na 120 hodů sdružených v kategoriích muži, ženy, junioři, senioři a seniorky. V pátek se nejdříve představila jediná žena, a to Iva Bartoníčková, která shodila 493 kuželek (SK Solnice).

Mezi třemi seniorkami si pak dvě postupová místa uhájila domácí děvčata ve složení Věra Moravcová 522 a Ilona Sýkorová 518. Jako třetí skončila Marie Frydrychová 480 (KK Dobruška).

Páteční klání pak ukončilo 18 seniorů. Zvítězil domácí Miroslav Hanzlík výkonem 590 kolků, který potvrdil svoje kvality, jelikož jako loňský krajský přeborník měl i tak jistý postup. Na dalších čtyřech postupových místech ho doprovodili Dalibor Ksandr 577 a Petr Gálus 553 (oba TJ Start RK), čtvrtý pak skončil Jiří Slavík 544 (KK Dobruška) a postupovou pětici uzavíral Jindřich Brouček 542 (SKK České Meziříčí).

V sobotu se představili junioři Vladimír Šulc 511 a Martin Nosek 493 (oba SK Solnice a oba postupující). Mezi šestnáctkou mužů si nejlépe vedl hráč SK Solnice Pavel Dymák, když shodně shodil s druhým Martinem Čihákem (TJ Start RK) 603 kuželek, ale v jeho prospěch rozhodla o 6 klacků lepší dorážka. Třetí a poslední postupová příčka patří Janovi Broučkovi 595 (SKK České Meziříčí). Postupujícím přejeme hodně zdaru na krajských přeborech a všem ostatním skvělé výkony v nadcházející jarní části.

Čtenářská diskuze