Okresní přebor III. a IV. třídy

OP III. třídy

Dva týmy v trháku

RYCHNOVSKO – Čtyřbodový náskok si udržují České Meziříčí a Domašín před dalšími týmy, které zůstávají v závěsu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERADomašín – Vamberk B 4:2 (2:1)

Branky: Eimann Martin 4 – Sýkora Karel, Handl Jiří

Rozhodčí: Feichtinger Jindřich | ČK: Langer Martin (Vamberk B) | diváků: 65

Slatina – Křovice 4:1 (0:0) 

Branky: Hrabák Jiří 3, Mihulka Michal – Bartoš Petr

Rozhodčí: Valášek Martin, Špaček Ladislav, Špačková Jana | ŽK: 3:0 | diváků: 40

Albrechtice B – Doudleby B 1:0 (1:0)

Branky: Moravec Rudolf

Rozhodčí: Moravec Miroslav, Jedlinský Miroslav, Broulík Miroslav | ŽK: 1:4 | diváků: 30

Dobré – Dobruška C 3:3 (1:2) na pen. 6:7

Branky: Dostál Jan, Švorc Ondřej, Mervart Jakub – Paďour Jan 3

Rozhodčí: Steklík Lukáš, Feichtinger Jindřich, Nosek Milan | ŽK: Vaněk Michal – Týfa Martin | diváků: 56

České Meziříčí B – Roveň 4:0 (2:0)

Branky: Tomášek Petr, Hrubý Aleš, Hlavsa Leoš, Rezek Jakub

Rozhodčí: Nedvídek Miroslav, Knapek Jaroslav, Mervart Jan | ŽK: 2:0 | diváků: 97

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. České Meziříčí B 14 9 1 4 42: 23 28 ( 7)
2. Domašín 14 7 4 3 24: 23 28 3 ( 4)
3. Slatina 14 7 3 4 38: 27 24 ( 3)
4. Dobruška C 14 6 3 5 36: 41 24 3 ( 0)
5. Roveň 14 6 2 6 35: 28 21 1 ( -1)
6. Albrechtice B 14 7 0 7 33: 32 21 ( 0)
7. Křovice 14 5 2 7 25: 32 19 2 ( -4)
8. Vamberk B 14 4 3 7 32: 40 16 1 ( -6)
9. Doudleby B 14 4 2 8 21: 32 15 1 ( -7)
10. Dobré 14 3 4 7 28: 36 14 1 ( -8)

 

fotbal – OP IV. třídy

Favorité nezaváhali

RYCHNOVSKO – Ve druhém kole po rozdělení do skupin o umístění potvrdili svoji formu týmy na prvních dvou místech obou tabulek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERASkupina 1

Labuť Rychnov – Javornice B 5:3 (4:3) 

Branky: Lochman Pavel 2, Majer Stanislav, Ullrich Pavel, Pross Roman – Pavel Lukáš 2, Plašil Michal

Rozhodčí: Špaček Ladislav, Valášek Martin, Špačková Jana | ŽK: 0:2 | diváků: 20

Čermná – Opočno B 0:3 (0:1)

Branky: Serbousek Jaroslav, Kňourek Lukáš, Brožek Šimon

Rozhodčí: Moravec Miroslav | ŽK: 3:2 | diváků: 50

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Labuť Rychnov 2 2 0 0 70: 14 48 42 ( 0)
2. Opočno B 2 1 1 0 27: 20 31 27 ( 1)
3. Javornice B 2 0 1 1 31: 29 28 27 ( 1)
4. Čermná 2 0 0 2 27: 31 20 20 ( -3)

Skupina 2

Kostelecká Lhota B – Lípa B 1:4 (0:2)

Branky: Bořek Milan – Doležal Luděk 3, Halíř Jakub

Rozhodčí: Knapek Jaroslav | ŽK: 1:2 | diváků: 40

Voděrady B – Olešnice 6:2 (3:1) 

Branky: Michl Josef 3, Chalupný Jiří, Brandejs Jiří, Toman Daniel – Cejnar Radek, Novotný Jaromír

Rozhodčí: Reichl Petr | diváků: 20

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Voděrady B 2 2 0 0 31: 34 25 19 ( 0)
2. Olešnice 2 1 0 1 30: 42 20 17 ( 0)
3. Lípa B 2 1 0 1 22: 39 13 10 ( 3)
4. Kostelecká Lhota B 2 0 0 2 18: 47 7 7 ( -3)
Čtenářská diskuze