Nejúspěšnější sportovec roku 2019

Foto: fotbalfoto.

Foto: fotbalfoto.

 

RYCHNOV N. K. - Okresní sdružení ČUS Rychnov nad Kněžnou, z.s.  ve spolupráci s agenturou SPORT AKTION s.r.o. Chomutov, MěÚ Rychnov nad Kněžnou a pod záštitou předsedy ČUS Praha a starosty města Rychnova nad Kněžnou připravuje slavnostní vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2019, které proběhne v pátek 31. ledna 2020 od 18 hodin v Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou.

Oceněno bude: 5 jednotlivců v žákovské kategorii, 5 jednotlivců v kategorii dorostenci-junioři, 5 jednotlivců v kategorii dospělí, 3 nejúspěšnější sportovci z řad veteránů (nad 40 let), 3 kolektivy mládeže a 3 kolektivy dospělých, 5 trenérů, cvičitelů a funkcionářů TJ/SK, pořadatelé významné sportovní akce a předána bude i cena FAIR PLAY.

 

Podmínkou pro zařazení navržených do nominací na nejúspěšnější sportovce/kolektivy roku 2019 jsou:

- výrazné úspěchy jednotlivců/kolektivů minimálně na úrovni krajských soutěží.

- dále úspěchy na MČR, případně ME, MS, atd.

 

V případě trenérů, cvičitelů, funkcionářů TJ/SK jsou:

- dlouhodobá, úspěšná trenérská činnost s mládeží i dospělými.

- pozice osobního trenéra, trenéra kolektivů, který splnil kritéria pro ocenění jednotlivce nebo sportovního kolektivu.

- dlouhodobá organizátorská funkcionářská práce na úrovni TJ/SK.

 

Oceněn bude pořadatel významné sportovní akce určené pro registrované sportovce i nejširší veřejnost a starosta obce s největší podporou sportu.

Nejlepší sportovce, kolektivy a trenéry může navrhnout jakákoliv právnická či fyzická osoba sídlící na území okresu Rychnov nad Kněžnou, obce a města, TJ/SK, svazy/komise a další sportovní subjekty nesdružené v Okresním sdružení ČUS Rychnov nad Kněžnou, z.s. (Sokol, Auto klub ČR, atd.) s přihlédnutím k těmto zásadám a to ve skupinách výše uvedených.

Návrhy podávané na adresu: Okresní sdružení ČUS Rychnov nad Kněžnou, z.s., U Stadionu 1498, 516 01 Rychnov n. K. nebo e-mailem: cstvrychnov@seznam.cz  musí obsahovat: jméno a příjmení sportovce, data narození, adresu bydliště, členství v TJ/SK na území okresu Rychnov nad Kněžnou, oddíl, ve kterém sportuje, sportovní úspěchy dosažené v roce 2019, jméno navrhovatele.

Uzávěrka podání návrhů na OS ČUS Rychnov nad Kněžnou, z.s. je v pátek 3. ledna 2020.

Čtenářská diskuze