Miss Junior se stala dívka z našeho kraje – Tereza Řehořová

BLANSKO-  Miss Junior 2012 se ve čtvrtek 1. listopadu stala osmnáctiletá Tereza Řehořová z Police nad Metují, Miss Junior Královéhradeckého kraje. 

Během finálového večera diváci neshlédli ani promenádu v plavkách, či přehlídku volných disciplín. Klasické soutěže miss jsou podle organizátorů prý přežité a lidi už takové pojetí soutěže krásy příliš nezajímá. Snažili se proto udělat zábavný program pro všechny. K vidění nebyly žádné společenské  róby, na závěrečné defilé nastoupily na molo dívky v černém body a černých neprůhledných punčochách. Vynikly tak jejich ultra štíhlé a vypracované postavy.

„Myslím si, že jsem komunikativní, společenská, tvrdohlavá, optimistická. Ráda sportuji – deset let závodně tančím latinsko-americké tance a standardní tance. Dříve jsem závodně plavala a dělala krasobruslení. Baví mě také lyžování, snowboard, jízda na kole. Mám ráda umění, ráda navštěvuji výstavy. Ve volném čase ráda čtu, trávím čas s rodinou a přáteli. Ráda cestuji a poznávání nových zemí je mým velkým koníčkem. Mezi mé záporné vlastnosti patří například to, že jsem chaotická, někdy nezodpovědná,“ řekla o sobě vítězka.

–voř-

 foto: archiv organizátorů soutěže

 

 

Čtenářská diskuze
Tags: ,