Lucie Sýkorová má bronz z krajského turnaje mladšího žactva

st. tenis - sýkorováBROUMOV – Společného bodovacího turnaje mladšího žactva ve stolním tenisu Královéhradeckého a Pardubického kraje se 12. října v Broumově zúčastnila také dvojice hráčů TTC Lhoty.

Lucie Sýkorová, věkem ještě nejmladší žákyně, se ze základní čtyřčlenné skupiny kvalifikovala bez porážky do finálové části mezi osm nejlepších z první pozice. Ve čtvrtfinále bez problémů porazila Pavláskovou z Řetové, ale v semifinále narazila na pozdější celkovou vítězku Jiráskovou z Valdic, které po boji podlehla.

„I přes prohru si Lucie zajistila dělené třetí místo a bronzovou medaili, což je v konkurenci jedenadvaceti převážně starších soupeřek velmi pěkným výsledkem, ke kterému jí gratulujeme,“ je spokojený s vystoupením Lucie Sýkorové Jiří Vavruška z TTC Lhoty. Mezi chlapci oddíl reprezentoval Jan Dostál. Také jemu se podařilo postoupit ze základní čtyřčlenné skupiny  do finálového K.O. systému ze druhého místa. „Zde hned v úvodu nestačil na Bohdaneckého ze Sokola Hradec Králové a skončil na 17. – 22. místě z celkového počtu třiačtyřiceti žáků. Na úvod sezony ve vyšší kategorii je to ale pěkné umístění. Doufáme, že ho bude už jen vylepšovat,“ věří Vavruška.

Čtenářská diskuze