Ličenská Mařenka doma vyhrála

1. místo - Ličenská Mařenka.

1. místo – Ličenská Mařenka.

LIČNO - TJ Sokol Lično připravila na sobotu 7. července již 33. ročník nohejbalového turnaje trojic. Za ideálního počasí dorazilo na místní sportoviště Sokolík 12 týmů.

K vidění byly urputné boje, které proběhly ve velice přátelské atmosféře a v duchu fair play. Družstva byla rozlosována do dvou skupin, z kterých první tři týmy postoupily do finálové skupiny, ostatní do skupiny útěchy, kde se utkaly s týmy z druhé skupiny.

2. místo - Překvapení.

2. místo – Překvapení.

Turnaj vyhrálo družstvo Ličenská Mařenka (Rychtařík M. st., Rychtařík M. ml. a Jindra M.), druhé místo obsadil tým Překvapení a na třetí příčce skončil tým Havlovic.

3. místo - Havlovice.

3. místo – Havlovice.

Sponzoři turnaje: Obec Lično, Sokol Lično, Triztal Lično – výroba oken a dveří, Dapi – obuv Rychnov n. K., BEAS Lično – pekárna, UNIPRINT Rychnov n. K. – tiskárna, EKOOIL Lično – výkrm brojlerů, SANAP Kostelec n. O. – prodej dřevoobráběcích strojů, HDB Vamberk – síť čerpacích stanic, Motorsport Kopecký Kostelec n. O., Agrico Týniště n. O. – prodej zahradní a zemědělské techniky, Obklady a dlažby Josef Morávek  – Kostelec nad Orlicí.

Foto: Jan Plesník.

Čtenářská diskuze