KSM: Semechnické čekání dál pokračuje

DSCN5901RYCHNOVSKO – Semechnice po vánoční pauze přivítaly na opočenském ledě Skuteč s nadějí na první body. Vedení hostů z osmé minuty se jim podařilo otočit, to ale bylo z jejich strany vše. Čekání na první bodový zisk trvá dál.

15. kolo

Sokol Semechnice – HC Skuteč 2:6 (1:1, 1:4, 0:1)

Branky: 12. Gois (Ivančic), 23. Ivančic (Gois) – 8. Kusý, 27. Hladík, 34. Pražan, 35. Klusoň, 40. Janoušek, 43. Kusý.

Rozhodčí: Karlík – Karous, Kittner | vyloučení: 3:5 | využití: 0:2 | v oslabení: 0:1 | diváků: 100.

Sokol Semechnice: Kolbaba – Chudý, Novotný, Janský, Gois, Rubák, Ivančic, Bartoň, Smola, Vašata, Frýda, Mlateček, Bulawa, Dvořák, Ryšavý, Majer, Cvejn, Zima.

K prvnímu utkání v novém roce nastoupili semechničtí hráči proti HC Skuteč. Úvodní branka zápasu padla v 8. minutě po střele Kusého. Domácí hráči vyrovnali ve 12. minutě Goisem po přihrávce Ivančice. Do vedení se dostaly Semechnice ve 23. minutě po brance Ivančice, který zužitkoval vyhrané vhazování Goisem. Vyrovnání přišlo ve 27. minutě Hladíkem. Od té doby semechničtí hokejisté přestali hrát a Skuteč si dělala na ledě, co chtěla.

Ve druhé třetině přidala ještě tři góly a ve třetí upravila výsledek poslední brankou zápasu na stav 2:6. Z mužstva domácích asi jedinou pochvalu zaslouží brankář Kolbaba.

Ostatní výsledky

HC Trutnov – Spartak Nové Město nad Metují 1:4, HC Skuteč – TJ Lanškroun 7:4, TJ Lanškroun – HC Trutnov 12:4.