Krátká a Vokolek byli v Sedloňově nejrychlejší

p162092500_galerie-980SEDLOŇOV – TJ Sokol Sedloňov uspořádal v sobotu 30. září již 47. ročník silničního běhu „O pohár Sedloňova“. Jako první proběhl cílem desetikilometrové trati Michal Vokolek z AC Pardubice v čase 00:35:27,50. Druhý skončil Jaromír Hradecký ze Skutče (00:35:30,00) se ztrátou pouhých tří vteřin. Třetí místo vybojoval Marek Kincl z TJ Maraton Stav Úpice (00:35:41,50). V závodě žen byla nejrychlejší Anna Krátká z Hvězdy Pardubice (00:45:17,10). Mezi hlavní závod byly vloženy také běhy pro mládež. „Děkujeme všem přispívajícím za podporu a věříme, že nám zachováte přízeň i v dalších ročnících. Závodu se zúčastnilo 46 běžců, z toho 7 žen,“ poděkoval na závěr ředitel závodu Jiří Šinták.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

Kategorie A – Muži do 34 let

1. Hradecký Jaromír 1985 – Skuteč – 00:35:30,00, 2. Šimák Jan 1983 – Hradec Králové – 00:39:04,30, 3. Chmelař Jakub 1989 – BKBÚ Masty – 00:46:14,20, 4. Komár Lukáš 1988 – Sedloňov – 00:47:56,50.

Kategorie B – Muži do 44 let

1. Kincl Marek 1974 – TJ Maraton Stav Úpice – 00:35:41,50, 2. Heller Tomáš 1981- Hradec Králové – 00:37:21,30, 3. Krejsa Tomáš 1977 – KUS Sopotnice – 00:40:09,00, 4. Horvat David 1973 – Hradec Králové – 00:41:39,50, 5. Novák Luboš 1977 – Dobruška – 00:44:06,30, 6. Kejzlar Koubek Jan 1979 – CARE.cz – 00:46:58,50, 7. Jirásko Dušan 1973 – SK Srch – 00:51:51,00, 8. Kubias Ondřej 1974 -Pardubice – 00:54:22,50.

Kategorie C – Muži do 54 let

1. Vokolek Michal 1972 – AC Pardubice – 00:35:27,50, 2. Svoboda Mojmír 1966 – Hvězda Pardubice – 00:37:44,50, 3. Vejběra Jan 1966 – Cyklo POKR Hradec Králové – 00:41:50,40, 4. Lisý Pavel 1966 – FRC Hradec Králové – 00:42:01,50, 5. Novotný Josef 1972 – VAGI-Noviny Bystré – 00:42:44,00, 6. Vašíček Martin 1971 – Maraton Stav Úpice – 00:44:57,50, 7. Nádhera Petr 1967 – Hradec Králové – 00:45:30,40, 8. Linhart Milan 1964 – KBA Grafitec Dobruška – 00:52:34,40, 9. Krátký Josef 1965 – Hvězda Pardubice – 00:58:55,50.

Kategorie D – Muži do 64 let

1. Šolc Vítězslav 1957 – BKL Machov – 00:41:50,50, 2. Krupička Miroslav 1953 – Jiskra Ústí n. O. – 00:42:21,50, 3. Matějíček Luboš 1962 – HOVRCH – 00:42:27,30, 4. Nečas Josef 1958 – Maratonstav Úpice – 00:42:56,10, 5. Tarant Jiří 1958 – Praha 10 – 00:43:48,20, 6. Tonda 1962 – DAK Dobrošov – 00:45:44,00, 7. Chmelař Jaromír 1958 – BK BÚ Masty – 00:48:11,50, 8. Franc Alexandr 1958 – TJ Sedloňov – 00:48:42,10, 9. Krajč Zdeněk 1954 – Trutnov – 00:53:29,10, 10. Bajer Miloslav 1955 – Café Bajer Pardubice – 00:54:05,50.

Kategorie E – Muži do 74 let

1. Bříza Vladimír 1951 – KRB Chrudim – 00:44:28,40, 2. Javůrek Jiří 1948 – Maraton Stav Úpice – 00:46:10,00, 3. Goldbach Václav 1950 – SK Týniště nad Orlicí – 00:48:19,40, 4. Sponar Jan 1950 – Tesla Brno – 00:55:09,00, 5. Čepelka Oldřich 1948 – TIMA Liberec – 00:57:18,50.

Kategorie F – Muži nad 75 let

1. Doležel Stanislav 1938 – BK Pardubice – 00:54:30,20, 2. Jelínek Matěj 1942 – Černilov – 00:55:44,40, 3. Vorel Milan 1940 – Slatiňany – 01:13:20,00.

Kategorie H – Ženy do 44 let

1. Vejběrová Eva 1976 – Cyklo POKR Hradec Králové – 00:46:23,40.

Kategorie I – Ženy nad 55 let

1. Hellerová Hana 1961 – Hradec Králové – 00:52:24,20, 2. Vacková Hana 1956 – Sokol Starkoč – 00:52:58,50, 3. Friebelová Eva 1962 – Maraton Stav Úpice – 00:58:10,20.

Kategorie J – Ženy do 54 let

1. Krátká Anna 1969 – Hvězda Pardubice – 00:45:17,10, 2. Jonášová Zdeňka 1964 – Hradecký Spinning klub – 00:50:38,50, 3. Nádherová Hana 1968 – Hradec Králové – 01:13:09,00.

Kategorie A – Předškolačky do 6 let – 100m

1. Červená Eliška 2011 – Nové Město nad Metují – 00:00:21,00, 2. Lorencová Bára 2011 – Olešnice 00:00:22,00, 3. Balcarová Nela 2014 – Auto Hotárek – 00:00:36,00, 4. Francová Gabriela – 2015 – Sedloňov 00:00:37,00, 5. Raeva Emma 2015 – AF Křovice – 00:00:48,00.

Kategorie B – Předškoláci do 6 let – 100 m

1. Raev David 2011 – Křovice – 00:00:14,00, 2. Komár Petr 2011 – Sedloňov – 00:00:18,00, 3. Balcar Matěj 2011 – Auto Hotárek – 00:00:21,00, 4. Šimák Marek 2012 – Hradec Králové – 00:00:22,00, 5. Koubek Adam 2012 – Řež – 00:00:23,00, 6. Koubek Jakub 2015 – Řež – 00:00:56,00

Kategorie C – Nejmladší žáci 7-9 let – 300 m

1. Tamáš Jakub 2009 – Sedloňov – 00:01:14,00, 2. Krejčí Štěpán 2010 – Deštné – 00:01:17,00, 3. Šinták Vojtěch 2010 – Snowbear – 00:01:25,00, 4. Felkl Filip 2009 – Auto Hotárek – 00:01:28,00, 5. Hencl Tomáš 2009 – Auto Hotárek – 00:01:28,20, 6. Macek Jakub 2009 – Olešnice – 00:01:28,40.

Kategorie D – Mladší žáci 10-12 let – 680 m

1. 172 Hencl Petr 2006 – Auto Hotárek – 00:02:53,00.

Kategorie F – Nejmladší žákyně 7-9 let – 300

1. 136 Meierová Zuzana 2008 – Sedloňov – 00:01:16,00., 2. Komárová Jiřina – 2008 – Domašín 00:01:16,50, 3. Šintáková Nikola 2008 – Sedloňov – 00:01:17,00, 4. Novotná Beáta 2008 – VAG-I-noviny Bystré – 00:01:20,50, 5. Kleinerová Klára 2008 – Deštné – 00:01:33,00, 6. Feltlová Karolína 2009 – Auto Hotárek – 00:01:42,00.

Kategorie G – Mladší žákyně 10-12 let – 300 m

1. Krejčí Beáta 2007 – Deštné – 00:01:11,00, 2. Samešová Karolína 2007 – Jahodov – 00:01:39,00.

Kategorie H – Starší žákyně 13-15 let – 680 m

1. 132 Samešová Daniela 2003 – Jahodov – 00:02:56,00.

Čtenářská diskuze