Koronavirus ovlivní život i v Kostelci nad Orlicí

KOSTELEC N. O. – Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví jsou od 11. března uzavřeny školy a školská zařízení. A to Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí,  dům dětí a mládeže, Základní škola, Kostelec nad Orlicí, Komenského 515, obchodní akademie a Střední zemědělská škola a Střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky Kostelec nad Orlici

Na základě rozhodnutí ředitelky Lenky Šlapákové byla z důvodu nemocnosti uzavřena od 11. března do 13. března 2020 mateřská školaNa základě rozhodnutí ředitelky Jany Polnické je z důvodu doporučení MŠMT uzavřena od 11. března 2020 do 17. března Základní umělecká škola F.I.Tůmy Kostelec nad Orlicí.

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí oznamuje zrušení všech kroužků do odvolání. Doteky naděje z.s. oznamuje zrušení Kavárny ve tmě, která se měla konat v Kostelci nad Orlicí ve dnech 18. – 21. března. Město Kostelec nad Orlicí oznamuje zrušení Jarního charitativního jarmarku pro Amálku, který se měl konat dne 19. března. Nedělní utkání KP mužů FC Kostelec nad Orlicí na UMT v Dobrušce proti Polici nad Metují se po dohodě s řídícími orgány a vedením hostujícího mužstva odehraje bez diváků. Školní jídelna SZeŠ a SOU CHKT Kostelec nad Orlicí bude nadále fungovat, ale pouze pro zaměstnance a cizí strávníky. Žákovský koncert dne 18. března v ZUŠ i projektový den v pátek 13. března je zrušen.  SK Turista Kostelec nad Orlicí – ruší turistický výlet, který se měl konat 21. března. Junák – český skaut oznamuje, že od 11. března do odvolání bude pozastavena veškerá běžná skautská činnost. Jedná se především o družinové schůzky a výpravy. SK Rabštejn také oznamuje změny v programu.

Čtenářská diskuze